Neptun se v noci na úterý připojí k Jupiteru a Saturnu na noční obloze

Neptun se v úterý večer připojí k obloze na Jupiter a Saturn

Pro nejlepší pozorování se po 21. hodině podívejte na východní oblohu.Web je přímo na vaší obrazovce. Gabby: Carol: Zvedněte hlavu, doslova pro někoho, koho stojí za to zítra večer sledovat na obloze. Nyní jsou vidět Jupiter a Zatmění, které se na jihovýchodní obloze objevují až po západu slunce. ISTH je video z PARE, místa temné oblohy v National Forest, kde se parašutisté za poslední týden dozvěděli o obou planetách. Jupiter a Zatmění lze vidět pouhým okem. Ale máš dobrý dalekohled, můžeš vidět Neptun, bude proti slunci, hledej ho na východní obloze

Neptun se v úterý večer připojí k obloze na Jupiter a Saturn

Pro nejlepší pozorování se po 21. hodině podívejte na východní oblohu.


V úterý v noci se Neptun, osmá planeta od Slunce, dostane do opozice, stoupá při západu slunce a zůstává na obloze celou noc. Science Times tomu říká vzácná trojitá konjunkce, přestože hvězdáři budou potřebovat dalekohled, aby viděli Neptun, mohou vidět Jupiter a Saturn, které se v srpnu dostaly do opozice pouhým okem, určitě se podívejte na východní oblohu po 21. hodině. pro nejlepší prohlížení.

V úterý v noci se Neptun, osmá planeta od Slunce, dostane do opozice, stoupá při západu slunce a zůstává na obloze celou noc.

The Science Times jej popisuje jako vzácnou trojitou spojku.

READ  Fosilní papíry mohou odhalit klima v posledním věku dinosaurů

Přestože hvězdáři budou potřebovat dalekohled, aby viděli Neptun, mohou vidět Jupiter a Saturn, které se v srpnu dostaly do opozice, pouhým okem.

Pro nejlepší pozorování se po 21. hodině podívejte na východní oblohu.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *