Neočkovaní Američané již nemohou navštívit Českou republiku

Sdílejte článek

Naposledy aktualizováno

Spojené státy byly přidány zpět na seznam nejnebezpečnějších zemí České republiky pro Kovit-19, což znamená, že neočkovaní Američané nebudou moci tento týden vstoupit do země ze zbytečných důvodů.

Česká republika se americkým cestovatelům otevřela začátkem letošního léta. Jsou důležitou součástí odvětví cestovního ruchu, hodnocení Páté místo Na přenocování v roce 2019.

Tento týden však Česká republika Provedené změny Pro své vstupní protokoly přidává Spojené státy zpět na seznam vysoce rizikových zemí.

Neočkovaní Američané již nemohou navštívit Českou republiku

Spojené státy byly nyní prohlášeny za vysoce rizikovou zemi

České ministerstvo zdravotnictví určilo vysoce rizikové země na základě dvoutýdenního celkového počtu případů Govt-19 500 a více, jejich pozitivního testu a míry testů za předchozí týden. Musí být nejméně 300 na 100 000 lidí.

Na základě těchto faktorů a Výsledek Podle nejnovějších údajů poskytnutých Evropským centrem pro kontrolu a prevenci nemocí (ECDC) se Spojené státy přesunuly od zelené k tmavě červené. Vstupuje v platnost od 23. srpna.

Čečensko se znovu otevírá turistům

To znamená neočkované Američany Už ne Navštivte Českou republiku z jiných než podstatných důvodů, jako je cestovní ruch.

Preventivně platí určité výjimky, například trvalý pobyt třetí země v České republice a cizí státní příslušníci, kteří jsou v zemi s nízkým rizikem alespoň 14 dní před vstupem do České republiky.

Česká republika

Kromě Spojených států je na seznamu zahrnuto několik evropských zemí, včetně Kosova, Severní Makedonie a Černé Hory.

„Mezi tyto země patří členské státy Evropské unie, které dominují komunitnímu šíření nových kmenů koronaviru SARS-CoV-2.“ Přečtěte si zprávu.

Kanada je na zeleném seznamu (nízké riziko).

Česká republika

Plně očkovaní Američané mohou přesto navštívit Českou republiku

Do 23. srpna mohou plně očkovaní cestovatelé z USA stále navštěvovat Českou republiku.

READ  Mezinárodní přátelství - Česká republika vs Ukrajina Náhled a předpověď

V době oznámení Česká republika Sebejistý Očkovací průkazy vydané v mnoha třetích zemích, včetně očkovacích průkazů vydaných CDC, jsou nyní přijímány jako platný důkaz imunity.

CDC karta

Zpráva ministerstva uvádí, že vakcína pro občany třetích zemí, kteří dokončili očkování ze země mimo EU, byla nově schválena pro nouzové použití vakcínou schválenou Evropskou lékovou agenturou nebo Světovou zdravotnickou organizací.

Česká republika

Plně očkovaní občané třetích zemí mohou vstoupit do Čečenska bez dodržování pravidel testování a izolace. Stačí jim vyplnit jeden Přihláška.

Zatímco jste v České republice, cestovatelé vám musí přinést očkovací průkaz do hotelu, navštívit turistická místa, jako jsou muzea, a navštěvovat veřejné akce.

Pohled na staré město Český Krumlo

Udělají totéž ostatní evropské země?

Zatímco některé evropské země jsou letos otevřené neočkovaným Američanům, jako je Portugalsko a Francie, pravděpodobně tomu tak bude, protože stále více zemí EU ve Spojených státech nadále mění požadavky na vstup pro cestovatele z USA.


Přečtěte si více:

Cestovní pojištění pokrývající Govt-19

Nové aktualizace cestovních omezení ve Velké Británii

Letecké společnosti zakazující látkové masky pro cestující

Připojte se ke komunitě

The Trasa cesty na sociální FB skupině Všechny nejnovější zprávy, konverzace a otázky a odpovědi se dějí denně!

Travel-Path-Team-1-1
Přihlaste se k odběru našich nejnovějších příspěvků

Zadejte svou e -mailovou adresu a přihlaste se k odběru nejnovějších zpráv o cestování z Travel of Path přímo do vaší doručené pošty

Disclaimer: Aktuální cestovní pravidla a předpisy Lze změnit bez předchozího upozornění. Rozhodnutí cestovat je v konečném důsledku vaší odpovědností. Před cestou prosím kontaktujte své velvyslanectví a / nebo místní úřady, abyste potvrdili jakékoli změny ve vašem národním vstupu a / nebo cestovních požadavcích. Travel of Path neuznává cestování proti vládním radám

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *