Nemocnice v Tampě hlásí prvního pacienta s novou variantou COVID-19

Úřad pro záležitosti veteránů potvrzuje, že nemocnice James A. Haley Veterans Hospital v Tampě léčí na Floridě první případ pacienta s omikronovou variantou koronaviru. „Můžeme potvrdit objevení případu omikronové varianty. Pacient má mírné příznaky a nedávno se vrátil z mezinárodní cesty. Naši poskytovatelé dokázali tato data objevit, otestovat, potvrdit a rychle je přidat k našemu vyvíjejícímu se chápání tohoto kmen.“ Tato zpráva se objevila, když floridský republikánský guvernér Ron DeSantis uspořádal tiskovou konferenci v sousedním okrese Pinellas, kde znovu slíbil, že nedovolí, aby tento nový kmen oživil debatu o mandátech pro očkování a masky, které byly zablokovány během mimořádného zasedání minulý měsíc. Nedovolíme jim, aby vás omezovali. Nedovolíme jim prosazovat mandáty. Nedovolíme jim zavřít školy. Budeme chránit vaši svobodu při rozhodování,“ řekl DeSantis minulý měsíc na tiskové konferenci v Brandonu na Floridě. . Omikronová varianta zjevně má lidi, kteří přicházejí na místo očkování a testování COVID-19 v Orange County v Barnett Parku. Počty se zde opět zvyšují. „Došlo k mírnému nárůstu testování a očkování,“ řekla Jessica Monterrey, vedoucí místa. Dne 15. listopadu se na webu zpracovalo 741 testů na COVID-19 a 58 vakcín. Počet testů byl v pondělí 7. prosince přibližně stejný, ale počet denních očkování prudce vzrostl na 130. Proměnná je vytlačila. „Myslím, že proto jsem dnes tady. Protože můj první výstřel J&J není tak účinný jako Pfizer nebo Moderna, rozhodla jsem se pořídit si lepší booster,“ řekla Cindy Dolmag. Na očkování nebo test nepotřebujete schůzku v Barnett Parku. Otevřeno sedm dní v týdnu od 9 do 16 hodin se zaměřením na očkování dětí o víkendech.

Úřad pro záležitosti veteránů potvrzuje, že nemocnice James A. Haley Veterans Hospital v Tampě léčí na Floridě první případ pacienta s omikronovou variantou koronaviru.

READ  Další dvě úmrtí potvrzena při epidemii viru Virginia Mason v Seattlu

„Můžeme potvrdit objevení případu omikronové varianty. Pacient má mírné příznaky a nedávno se vrátil z mezinárodní cesty. Naši poskytovatelé dokázali tato data objevit, otestovat, potvrdit a rychle je přidat k našemu vyvíjejícímu se chápání tohoto kmene, “ řekla mluvčí Kimberly Antos Wish 2.

Není známo, zda byl pacient očkován.

Tato zpráva se objevila, když floridský republikánský guvernér Ron DeSantis pořádal tiskovou konferenci v sousedním okrese Pinellas, kde se znovu zavázal, že nedovolí, aby tento nový kmen oživil debatu o mandátech pro očkování a masky, které byly zablokovány během mimořádného zasedání minulý měsíc.

Nedovolíme jim, aby tě zavřít. Nedovolíme, aby tě omezovali. Nedovolíme jim ukládat mandáty. Nedovolíme jim zavřít školy. Budeme tě chránit. „Svoboda rozhodovat se.“ DeSantis řekl na tiskové konferenci minulý měsíc v Brandonu na Floridě.

Omikronová varianta zjevně má lidi, kteří přicházejí na místo očkování a testování COVID-19 v Orange County v Barnett Parku. Počty zde opět rostou.

„Mírný nárůst zaznamenalo testování a očkování,“ řekla Jessica Monterrey, manažerka závodu.

Dne 15. listopadu se na webu zpracovalo 741 testů na COVID-19 a 58 vakcín.

Počet testů byl v pondělí 7. prosince přibližně stejný, ale počet denních očkování prudce vzrostl na 130.

Lidé, se kterými jsme mluvili, řekli, že omikronová varianta je vyhnala.

„Právě proto jsem tu dnes, myslím. Protože první výstřel J&J není tak účinný jako Pfizer nebo Moderna, rozhodla jsem se pořídit si lepší booster,“ řekla Cindy Dolmag.

Na očkování nebo test nepotřebujete schůzku v Barnett Parku. Otevřeno sedm dní v týdnu od 9 do 16 hodin se zaměřením na očkování dětí o víkendech.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *