Německý fotbalový životopisný film „Der Kaiser“ se nyní natáčí v Praze – Prague Reporter

Caesarův klášter Beckenbauerovu kariéru hráče a manažera bude sledovat prostřednictvím vítězství na mistrovství světa.

Beckenbauera hraje německý herec Klaus Steinbacher Caesarův klášter, který se nyní natáčí v Praze. Natáčení nebylo v Česku nic neobvyklého, Steinbacher ho dříve fotil Oktoberfest 1900 A Das boty v Praze.

„Franz Beckenbauer se zapsal do historie vítězstvím na mistrovství světa jako hráč i jako trenér. Ale jeho působivé výkony mimo fotbalové hřiště z něj také udělaly legendu,“ uvedl Frank Gastfelder, ředitel Sky Originals, v tiskové zprávě k nové produkci. .

„Společně s Bavaria Fiction nyní přinášíme jedinečnou kariéru ikony od 60. let až po fantastické finále Světového poháru v Římě v roce 1990 do živého života. Jsme potěšeni, že můžeme pracovat s úžasným týmem vedeným Klausem Steinbacherem „Kaiserem“ Franze, aby natočil vzrušující původní životopisný film Sky.“

Režie se ujímá Tim Tragers Caesarův klášter, podle scénáře Martina Rauhause. Ve vedlejších rolích se objeví Ferdinand Hofer, Theresa Ryzos, Oliver Konitzny, Bettina Mittendorfer, Christine Eckenberger, Stefan Murr, Heinz-Joseph Brown a Sina Tekoch.

Hlavní obrázek: Steinbacher v Der Kaiser S laskavým svolením Bavaria Fiction GmbH

READ  No Way Home zajišťuje spuštění HBO Max v zámoří

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.