Německý fotbalista suspendován, využívá čas k výhře 120 000 $ v pokerovém turnaji

Německý fotbalista suspendován, využívá čas k výhře 120 000 $ v pokerovém turnaji

Jste profesionální německý fotbalista a zastavil vás váš klub: co děláte? Odpověď je docela jednoduchá, pokud máme být upřímní.

Jezdí do České republiky, účastní se pokerového turnaje a vyhrává rovných 120 tisíc dolarů.

Přesně to udělal Max Cross. Čtyřiatřicetiletý hráč, který má smlouvu s VFL Wolfsburg v Bundeslize, si momentálně odpykává trest, který mu udělil tým. Nesedí jen doma a mračí se, ale místo toho se rozhodne přidat World Series of Poker v Evropě v Rozvadově, Česká republika.

Za vstup do turnaje zaplatil téměř 1 700 $ a nakonec postoupil do posledního kola a dosáhl vítězství o tři ze 2 sekund. Kruse, vášnivý hráč pokeru, zdokumentoval zážitek na svém instagramovém účtu:

max.kruse10 / Instagram

Vítězství je poslední kapitolou v sezóně, kde byl Kroos dosud divoký.

Na začátku roku odehrál za Wolfsburg pět zápasů, ale od té doby ho trenér Niko Kováč vynechal z kádru. Podle místních novin Wolfsberger Allgemeine Zeitung tomu tak bylo pozastaveno Zdržovat a obecně se s klubem „neztotožnit“.

on je taky poranění podkolenní šlacha Později bylo jeho Lamborghini za 300 000 dolarů ukradeno a vráceno Byla těžce poškozena. Mluvte o chlapovi, který si potřebuje dát pro jednou pauzu.

Kruse vyhrál pokerový turnaj, že? No, prize money bledne ve srovnání s jeho platem 3,9 milionu dolarů ve VFL Wolfsburg.

Přesto mu děkuji za to, že z jeho komentáře vytěžil maximum.

READ  Globální pluralismus a domácí BJP pošetilost

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *