Německo překonává Dánsko a Česká republika poráží Japonsko a obě země zůstávají neporaženy

Calgary-Julie Schaefer a Teresa Wagnerová ve druhém poločase vstřelily 3:09, aby zápas vyklopily, a Německo v pondělí v prvním kole druhé etapy Mistrovství světa v hokeji žen vyhrálo 3: 1 nad Dánskem.

Julia Zornová otevřela skóre ve 12:30 z první, než Německo (2: 0) vstřelilo dvě rychlé branky za sekundu a postoupilo 3: 0.

Jennifer Harris pro vítězství vyrobila 21 míčků.

Josefin Jacobsen zkazil Harrisův pokus o uzavření v polovině třetí hry pro Dánsko (0-3-0), čímž zachránil 23 míčů před Cassandrou Rebstock Rom.

Německo je ve skupině B druhé po České republice, která v pondělí porazila Japonsko 4: 0, aby si připsala třetí výhru a zůstala neporažena.

Clara Beslarova získala 24 zákroků za Česko (3-0-0). Japonsko ztratilo (1-1-0) svou první prohru po zahájení turnaje tím, že porazilo Dánsko.

V úterý se USA utkají s Ruskem a Kanada se ve skupině A utká se Švýcarskem.

Všech pět týmů ve skupině A a tři nejlepší týmy ve skupině B postoupí do čtvrtfinále.

Mistrovství světa 10 národů, které se koná v Calgary, je první za více než dva roky. Turnaj byl přeplánován a přesunut do hlavního města Alberty tento měsíc, protože Nova Scotia jej odmítla uspořádat v květnu.

Tuto zprávu poprvé publikoval kanadský tisk 23. srpna 2021.

© Copyright The Times Colonists

READ  Polsko, Česká republika a Švédsko odmítají hrát kvalifikaci mistrovství světa 2022 v Rusku poté, co zaútočily na Ukrajinu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *