Německo, Česká republika FIBA ​​oznamuje polskou Litvu jako partnera Euro Basket 2022

Mnichov (Německo) – Euro FIFA Euro Basket 2022, který se koná na akci od 1. do 18. září 2022, v Německu a České republice, si za své partnerství zvolila Litvu a Polsko.

Dohody mezi národními federacemi byly v pátek představeny představenstvu FIBA ​​Europe.

Koncept partnerství, který byl poprvé zaveden do vydání akce v roce 2015 se silným důrazem na pomoc při prodeji vstupenek, umožňuje každému konkurenčnímu hostiteli vybrat si partnerskou federaci v rámci jedné skupiny při respektování podmínek losování.

Po uzavření těchto dohod se kolínský tým vydá na cestu do Litvy, zatímco Polsko zahájí poslední kolo kampaní v Praze.

Ingo Weiss, prezident Německé basketbalové asociace a pokladník FIFA, byl potěšen partnerstvím se svými litevskými protějšky.

„Litva je bezpochyby jednou z nejtradičnějších basketbalových federací na světě. Nadšení pro basketbal v zemi je obrovské, barevní a hlasití fanoušci jsou populární na stadionech po celém světě a jsou dobře známí,“ řekl.

„S Litevskou basketbalovou asociací máme po mnoho let přátelské vztahy na různých úrovních, které nás všechny vedly k uzavření partnerství s Litevskou basketbalovou asociací pro skupinovou fázi Euro Basket 2022 v Kolíně nad Rýnem. Spousta života. LANXESS je v aréně krásná. “

Podobné pocity sdílel i Arvidas Saponis, prezident Litevské basketbalové federace.

„Jsme potěšeni, že jsme dosáhli dohody s Německou basketbalovou federací, a naše národní tým bude hrát FIBA ​​Euro Basket Team Games v Kolíně nad Rýnem,“ řekl.

„Do té doby se fanouškům bude umožněno vrátit se do arény a doufáme, že nebudou existovat žádná omezení. Podmínky v Kolíně nad Rýnem a Německu jsou pro naše fanoušky velmi dobré a příznivé, protože cesta do Německa je pohodlná., Může vytvořit skvělou událost pro všechny diváky. “

Mezitím generální sekretář České basketbalové federace Michael Konekny vyjádřil své štěstí nad partnerstvím s Polskou basketbalovou federací.

READ  Jak se buňka rozhoduje? Čeští vědci budou díky cennému evropskému grantu hledat odpovědi.

„Je velmi důležité, aby si všichni hostitelé vybrali partnerskou federaci pro skupinovou fázi. Diskutovali jsme o třech kritériích – marketingu, sportu a prodeji lístků. Po konzultaci s naším týmem a marketingovými partnery bylo pro nás Polsko první volbou na každém kritéria, “vysvětlil.

„Víme, že polští fanoušci jsou nejlepší v Evropě, sledují národní tým ve hrách na dlouhé vzdálenosti a podporují jej v klidném prostředí. Jsme rádi, že Polsko přijalo naši nabídku a těšíme se, až polský tým a fanoušky přivítáme v Praha.“

Dohodu, ve které se hraje fáze polského týmu v sousední České republice, uvítala Radosla Pyczewicz, prezidentka polské basketbalové federace.

„Rádi bychom poděkovali České basketbalové federaci za plán být jejich partnerem ve FIBA ​​Euro Basket 2022. Naše vztahy jsou po mnoho let příkladné, takže jsem rád, že mohu dnes oznámit naši spolupráci,“ řekl řekl.

„Polský národní tým hrál v posledních letech nejdůležitější zápasy daleko od naší země. Hráči Mika Taylora naposledy hráli v Euro Basketbalu ve Francii nebo ve Finsku. Mistrovství světa se konalo v daleké Číně. Proto jsme nemysleli na dlouho o privilegovaném sexu. Jsem velmi rád, že polští fanoušci mohou fandit. “

Výkonný ředitel FIBA ​​pro Evropu Kamil Novak uvítal oznámení dohod o partnerství a zdůraznil jejich význam pro sponzory a FIBA.

„Kolektivní smlouvy přispěly k úspěšné transformaci minulých basketbalových turnajů FIBA ​​Euro a jsme rádi, že můžeme v této tradici pokračovat,“ řekl. Řekl Novak.

„Dáme-li každému hostiteli příležitost vybrat si partnera a zároveň zajistíme, aby se akce mohlo zúčastnit co nejvíce fanoušků při respektování semen losování, doufáme, že mnoho litevských a polských příznivců je bude následovat až do týmové fáze FIBA Euro Basket 2022 Cologne A přispějte k přeměně Prahy na basketbalový festival.

READ  Bývalý premiér, generál NATO, ekonom vede český prezidentský průzkum

„Těšíme se, až brzy oznámíme zbývající partnerství.“

Partnerské federace pro další dva hostitele FIBA ​​Euro Basket 2022, Itálii a Gruzii, budou potvrzeny později.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *