Německo, Česká republika FIBA ​​oznamuje polskou Litvu jako partnera Euro Basket 2022

Mnichov (Německo) – Euro FIFA Euro Basket 2022, který se koná na akci od 1. do 18. září 2022, v Německu a České republice, si za své partnerství zvolila Litvu a Polsko.

Dohody mezi národními federacemi byly v pátek představeny představenstvu FIBA ​​Europe.

Koncept partnerství, který byl poprvé zaveden do vydání akce v roce 2015 se silným důrazem na pomoc při prodeji vstupenek, umožňuje každému konkurenčnímu hostiteli vybrat si partnerskou federaci v rámci jedné skupiny při respektování podmínek losování.

Po uzavření těchto dohod se kolínský tým vydá na cestu do Litvy, zatímco Polsko zahájí poslední kolo kampaní v Praze.

Ingo Weiss, prezident Německé basketbalové asociace a pokladník FIFA, byl potěšen partnerstvím se svými litevskými protějšky.

„Litva je bezpochyby jednou z nejtradičnějších basketbalových federací na světě. Nadšení pro basketbal v zemi je obrovské, barevní a hlasití fanoušci jsou populární na stadionech po celém světě a jsou dobře známí,“ řekl.

„S Litevskou basketbalovou asociací máme po mnoho let přátelské vztahy na různých úrovních, které nás všechny vedly k uzavření partnerství s Litevskou basketbalovou asociací pro skupinovou fázi Euro Basket 2022 v Kolíně nad Rýnem. Spousta života. LANXESS je v aréně krásná. “

Podobné pocity sdílel i Arvidas Saponis, prezident Litevské basketbalové federace.

„Jsme potěšeni, že jsme dosáhli dohody s Německou basketbalovou federací, a naše národní tým bude hrát FIBA ​​Euro Basket Team Games v Kolíně nad Rýnem,“ řekl.

„Do té doby se fanouškům bude umožněno vrátit se do arény a doufáme, že nebudou existovat žádná omezení. Podmínky v Kolíně nad Rýnem a Německu jsou pro naše fanoušky velmi dobré a příznivé, protože cesta do Německa je pohodlná., Může vytvořit skvělou událost pro všechny diváky. “

READ  České ministerstvo si kvůli diplomatickým prostředkům předvolalo ruského velvyslance

Mezitím generální sekretář České basketbalové federace Michael Konekny vyjádřil své štěstí nad partnerstvím s Polskou basketbalovou federací.

„Je velmi důležité, aby si všichni hostitelé vybrali partnerskou federaci pro skupinovou fázi. Diskutovali jsme o třech kritériích – marketingu, sportu a prodeji lístků. Po konzultaci s naším týmem a marketingovými partnery bylo pro nás Polsko první volbou na každém kritéria, “vysvětlil.

„Víme, že polští fanoušci jsou nejlepší v Evropě, sledují národní tým ve hrách na dlouhé vzdálenosti a podporují jej v klidném prostředí. Jsme rádi, že Polsko přijalo naši nabídku a těšíme se, až polský tým a fanoušky přivítáme v Praha.“

Dohodu, ve které se hraje fáze polského týmu v sousední České republice, uvítala Radosla Pyczewicz, prezidentka polské basketbalové federace.

„Rádi bychom poděkovali České basketbalové federaci za plán být jejich partnerem ve FIBA ​​Euro Basket 2022. Naše vztahy jsou po mnoho let příkladné, takže jsem rád, že mohu dnes oznámit naši spolupráci,“ řekl řekl.

„Polský národní tým hrál v posledních letech nejdůležitější zápasy daleko od naší země. Hráči Mika Taylora naposledy hráli v Euro Basketbalu ve Francii nebo ve Finsku. Mistrovství světa se konalo v daleké Číně. Proto jsme nemysleli na dlouho o privilegovaném sexu. Jsem velmi rád, že polští fanoušci mohou fandit. “

Výkonný ředitel FIBA ​​pro Evropu Kamil Novak uvítal oznámení dohod o partnerství a zdůraznil jejich význam pro sponzory a FIBA.

„Kolektivní smlouvy přispěly k úspěšné transformaci minulých basketbalových turnajů FIBA ​​Euro a jsme rádi, že můžeme v této tradici pokračovat,“ řekl. Řekl Novak.

„Dáme-li každému hostiteli příležitost vybrat si partnera a zároveň zajistíme, aby se akce mohlo zúčastnit co nejvíce fanoušků při respektování semen losování, doufáme, že mnoho litevských a polských příznivců je bude následovat až do týmové fáze FIBA Euro Basket 2022 Cologne A přispějte k přeměně Prahy na basketbalový festival.

READ  Kanada vs Česká republika v přímém přenosu juniorského mistrovství IIHF

„Těšíme se, až brzy oznámíme zbývající partnerství.“

Partnerské federace pro další dva hostitele FIBA ​​Euro Basket 2022, Itálii a Gruzii, budou potvrzeny později.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.