Německo a Česká republika jsou v ženském hokeji bezkonkurenční | buvolí sporty

Calgary, Alberta (AFP) – Julia Zornová, Julie Schaeferová a Theresa Wagnerová zabodovaly, Německo v pondělí na Mistrovství světa žen v hokeji porazilo Dánsko 3: 1.

Zorn, kapitánka německé reprezentace, otevřela skóre svým druhým gólem na turnaji. Využila roztočení těsně nad modrou čarou a vyslala střelu z pravého kruhu. Zorn také v poslední minutě prvního poločasu trefil tyč.

Schiefer a Wagner – oba na prvních světových šampionátech – skórovali tři minuty ve druhém poločase a postoupili 3: 0. Na doskoku skóroval Schiefer a Wagner přeposlal přihrávku Anny Reichové na otevřenou stranu sítě.

Německá brankářka Jennifer Harrisová zastavila 22 střel.

Kapitánka Dánska Josephine Jacobsenová skórovala v polovině třetí třetiny. Cassandra Rebstock Romm provedla 23 zákroků.

Německo (2: 0) se ve středu utká s Českou republikou (3: 0), Dánsko (0: 3) se utká s Maďarskem (0: 2).

V posledním zápase porazila Česko Japonsko 4: 0 za góly Dominiky Laskové, Noemi Neubauerové, Aliny Millsové a Kateřiny Mrazové.

Klara Bislarova zaznamenala své první zavření na mistrovství světa – ve svém 19. zápase. Mills vede šampionát se čtyřmi góly.

Japonsko hraje (1-1) s Maďarskem v úterý.

Copyright 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo opakovaně distribuován bez svolení.

READ  Světy ledního hokeje v České republice | Pro Sport

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *