Několik majitelů Google Pixel 6 a 6 Pro nahlásilo náhodně rozbitou obrazovku

Na konci tohoto příběhu jsou přidány nové aktualizace……

Původní příběh (zveřejněný 20. prosince 2021) je následující:

Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro jsou nejnovějšími účastníky vlajkové lodi řady Pixel. Zatímco recenzenti chválili hardware pro jeho jedinečný vzhled fotoaparátu a celkový výkon, zážitek ze softwaru lze shrnout jako přinejlepším průměrný.

Od jeho vydání v polovině října se o něm hlásilo mnoho majitelů Chyby a závady To mnohým zkazilo zážitek z Pixelu. I když je hardware působivý, zdá se, že někteří mají problémy s obrazovkou.

podle Poslední ZprávyMnoho uživatelů Pixel 6 a Pixel 6 Pro si stěžuje, že obrazovka jejich telefonu náhodně praskne bez jakéhokoli fyzického poškození.

Zatímco někteří říkají, že jim praskla obrazovka, když ji měli v kapse, jiní tvrdí, že praskla automaticky, když telefon nabíjeli.

Lidé říkají, že praskliny se objevují z ničeho nic, což je opravdu zvláštní, protože Pixel 6 a Pixel 6 Pro jsou chráněny Corning Gorilla Glass Victus, dosud nejsilnějším sklem společnosti.

Na obrázku níže můžete vidět, jak prasklina vypadá uživateli, který tvrdí, že si praskliny všiml, když vyndal telefon z kapsy.

Prasknutí obrazovky Pixel-6
Kliknutím/klepnutím obrázek zvětšíte (zdroj)

Ahoj lidi, mám 6 pro asi 4 dny a jen tak mi to náhodně prasklo v kapse. Mám na něm ochranné pouzdro Otterbox a ještě bez ochranného tvrzeného skla, protože ho nelze nikde sehnat. Telefon nespadl, nebyl umístěn na cizím místě ani na něj nebyl vyvíjen tlak. Právě jsem to vytáhl z přední kapsy a sekl jsem to z pravé spodní strany nahoru do poloviny obrazovky. Má ještě někdo podobné problémy nebo blízko? Vím, že to někdo upustil a prasklo to, ale to je divné, jen náhodné prasknutí podél obrazovky.
(zdroj)

Jiný vlastník zařízení uvedl, že se pokusil ohledně problému kontaktovat zástupce zákaznické podpory Google, ale Google se přesměroval na webovou podporu.

Chtěl bych mluvit se skutečným agentem CSR, abych tento problém vyřešil, ale webová stránka podpory mě stále přesměrovávala z místa na místo, aniž by mi poskytovala jakékoli způsoby, jak mluvit se skutečným agentem CSR. Zkoušel jsem kontaktovat zákaznický servis, ale stále mě to posílalo zpět na webovou podporu. Chtěl bych problém najít na Googlu a zjistil jsem, že online komunita není jediná, kdo má tento problém. Nechci čekat na vypršení záruky. Může mě kontaktovat někdo ze zákaznické podpory?
(zdroj)

Zpočátku si mnozí mysleli, že obrazovka praskla kvůli chybě na jejich straně, ale po zhlédnutí počtu uživatelů, kterých se problém týká, to vypadalo na konstrukční selhání nebo technickou chybu.

READ  Byly oznámeny základní hry PS Plus na květen 2024

Ale protože Google neřekl nic o problému praskání obrazovky Pixel 6, nejsme si jisti, zda jde o výrobní nebo designovou vadu, nebo zda jsou zde na vině uživatelé.

Problém však budeme sledovat a tento článek podle potřeby aktualizovat, takže tento prostor neustále kontrolujte.

První aktualizace (23. prosince)

16:42 (aktuální): Jedna osoba říká, že obdržela e-mail od podpory Google, který tvrdil, že k nim domů přijde zástupce opravit rozbitou obrazovku. Pokud to nejde opravit, Google říká, že telefon nahradí telefonem s nižší hodnotou.

Pixel 6 náhodně prasklý displej
(zdroj)

Aktualizace 2 (25. prosince)

12:27 (aktuální): Pokud máte Pixel 6 a obrazovka je nedotčená, Google má telefon stránka nápovědy Uvádí věci, kterým je třeba se vyhnout, aby nedošlo k prasknutí obrazovky telefonu.

Znatelné: Těchto příběhů máme v našem spasiteli více Sekce Google Tak se jimi určitě řiďte také.

PiunikaWeb začínal jako web pro investigativní technologickou žurnalistiku s primárním zaměřením na „nejnovější“ nebo „exkluzivní“ zprávy. V žádném okamžiku si naše příběhy získaly jako Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors a mnoho dalších. Chcete se o nás dozvědět více? hlava tady.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *