Někdo konečně vyřešil největší problém Ultimate Marvel vs. Capcom 3 a vydělal Maximilianovi odměnu 5 000 $


The Ultimate Marvel vs.

Před chvílí tvůrce Maximilian Dood nabídl odměnu 5 000 $ každému, kdo dokáže přijít na to, jak přidat nové sloty pro postavy do UMVC3, a vypadá to, že se to konečně děje.

Po testování nástroje před několika měsíci použijte modder rula Vydali to, čemu říkají Clone Engine, aby do hry přidali alespoň 50 nových slotů pro postavy, se kterými mohou hráči používat vlastní postavy.


Obrazovka pro výběr postavy vypadá na první pohled stále stejně, ale uživatelé mohou v zásadě vybrat kartu na existující postavě a vybrat si upravenou postavu a mělo by to fungovat s každým slotem v seznamu.

To by vyřešilo hlavní problém UMVC3 s umístěním vlastních postav na sloty pro kostýmy, což bránilo hráčům ve výběru původní postavy a upravené postavy ve stejném slotu současně, protože by jim to poskytlo stejnou sadu pohybů.
Clone Engine ke stažení obsahuje pouze Ultron jako příklad, takže moddeři si budou muset udělat čas na přeformátování vytvořených postav, aby fungovaly s novým systémem – ale některé karty jako Tabs jsou již funkční.Doufejme, že to bude kombinováno s Tabsovým vlastním balíčkem pro výběr postav, který také přidává nové klipy pro hlasatele pro modifikované bojovníky.


Maximilian zřejmě také dodržel svůj konec smlouvy a poslal Gneissovi odměnu 5 000 dolarů za jejich potíže.Věci jsou pro komunitu Marvel moddingů čím dál vzrušující a odsud to bude pravděpodobně jen lepší.
Zdroj obrázků: The Office.


READ  The Elden Ring byla nejúplnější a nejoriginálnější spin-off hra roku 2022

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *