Nejnovější beta verze Samsung Internet získává nové funkce vyhledávání a ochrany osobních údajů

Samsung vydal beta aktualizaci Internetový prohlížeč Samsung pro zařízení Android. Aktualizovaná verze aplikace přináší dvě velmi užitečné funkce, díky kterým bude surfování na webu v této aplikaci mnohem jednodušší a bezpečnější než doposud.

První funkcí je možnost prohledávat složku záložek prohlížeče a skupiny záložek. Pokud uložíte mnoho záložek nebo otevřete mnoho karet, víte, že může být obtížné najít požadovanou záložku nebo kartu. S aktualizovanou verzí aplikace stačí do vyhledávacího pole zadat záložku nebo kartu, kterou hledáte, a aplikace vám ji načte.

Další funkcí je možnost smazat historii prohlížení v určeném časovém období. Pokud například vymažete údaje o prohlížení s časovým obdobím nastaveným na 1 týden, prohlížeč smaže vaši historii prohlížení za posledních 7 dní, ale zachová vaši předchozí historii prohlížení. Dříve měli lidé jedinou možnost, jak smazat celou historii prohlížení.

Obě funkce jsou v prohlížečích jako Google Chrome a Microsoft Edge k dispozici již velmi dlouho. I když Samsung přichází pozdě na párty, jsme rádi, že je alespoň tady. Očekávejte, že se obě funkce velmi brzy dostanou do stabilní verze aplikace. Mezitím si můžete stáhnout Samsung Internet Browser Beta buď z Google Play obchod nebo Prodejna Galaxy.

READ  WhatsApp vám možná brzy umožní přenést vaše chaty z Androidu na iOS

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *