Nejlepší vánoční reklamy natočené v České republice

Česká republika byla po léta horkým cílem zahraniční filmové produkce. V důsledku toho byla postavena nová zvuková studia a skladby a místní týmy a produkční společnosti získaly značné zkušenosti.

Česká republika se ukázala být oblíbenou destinací i pro vánoční reklamy. Vybrali jsme nejlepší fotografie pořízené v zemi:

Hrdina akčního filmu Chuck Norris, který je nejlépe známý díky rolím drsňáků ve filmech z 80. let jako „Forced Revenge“ a „Missing In Action“ – zde hraje v televizních reklamách pro T-Mobile a satelitní TV.

Krásná reklama Milky na čokoládu s názvem „Stroj času“.

Podívejte se na reklamu Coca-Cola z roku 2016 natočenou ve městech Loket, Nebušice a Louny.

Reklama pro čínského výrobce smartphonů Oppo byla natáčena v Praze a Kolíně nad Rýnem v Německu s využitím panoramatu Českého Krumlova.

Propagační video společnosti Apple se konalo v Žatci, který je známý svými skoky. Na Frankieho prázdnině, tvor podobný Frankensteinovi (hraje Každý miluje Raymonda Superstar Brad Jarrett) se konečně dočkal vřelého a vždy dlouhého přivítání písně Home of the Holidays od Perryho Coma.

Prázdninová reklama společnosti Apple z roku 2017, známá také jako óda na iPhone X, byla natáčena v Praze v České republice. Nové umístění se jmenuje „Sway“ a přehrává skladbu palác Autor R & B umělce Sama Smitha z jeho alba The Thrill Of It All z roku 2017 v Apple Music.

Zdá se, že Apple má milostný poměr s Českou republikou. Tato reklama byla vydána v roce 2016 a byla natočena na zámku Libochovice (okres Stí nad Labem)

Český T-Mobile vytvořil toto vánoční oznámení v roce 2002 …

READ  Hladoví Češi se vracejí do pivních zahrádek, protože pravidla koronaviru ulehčují

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.