Nejlepší sestavení Appletuna pro Pikachu Tera Raid 7 Stars ve hře Pokemon Scarlet & Violet

zveřejněno: 2023-02-25 T17:58:07

aktualizováno: 2023-02-25 T17:58:16

Pokud hledáte bezpečnou možnost, jak si užít své 7hvězdičkové Pikachu Tera Raids, nehledejte nic jiného než snadno použitelnou víceúrovňovou sestavu Appletun v Pokémon Scarlet & Violet.

Na oslavu Dne Pokémonů se Pikachu dostává do centra pozornosti ve hře Pokémon Scarlet & Violet ve své slavné surfařské podobě. Jako typ Water Tera a znalý pohybu vln se z roztomilého maskota s privilegiem stává impozantní nepřítel.

To znamená, že pokémoni typu Grass jsou optimální pro boj s elektrickými hlodavci. A Appletun, Gen 8 Grass Dragon, je mocná možnost, která může hrát jak podpůrného Pokémona, tak i devastujícího útočníka.

Článek pokračuje po oznámení

Zatímco její typ draka ji činí zranitelnou vůči Pikachu’s Play Rough, existují způsoby, jak to obejít, což umožňuje Appletunu stát se základním kamenem jeho týmu.

Nejlepší sestavení Appletonu pro Pikachu Terra Raids

Appleton bude chtít začít bitvu s Jablečná kyselina Na pár tahů snižte Pikachuovu speciální obranu a nabijte Tera Orb. Rychlejší Appletun může Terastalizovat a stát se a Typ trávy Terratím lépe (tím se odstraní superefektivita raw hry).

Ableton musí nahrát soubor Citrusové bobulemá schopnost zralýA vejce se hýbe Recyklace aby se udrželi v boji. Pokud je nepoužívá člen týmu Slunečný den, To by mělo být prioritou, když Pikachuova speciální obrana klesla o šest stupňů. To sníží efektivitu Wateových Pikachu pohybů.

Článek pokračuje po oznámení

To také umožní Appletunovi přejít na jeho útok zblízka, sluneční paprsky. Díky působení ostrého slunečního světla lze Solar Beam použít na každém kroku bez nutnosti nabíjení. Používejte tento pohyb často a proplížte se v Recycle, když potřebujete zdraví.

READ  Reggie nenáviděl Donkey Konga a myslel si, že zničí značku Donkey Kong

Nejlepší Appletun Moveset

  • Jablečná kyselina – Učeno na úrovni 28
  • recyklace – Naučil jsem se šlechtěním
  • Slunečný den – Učil jsem se přes TM
  • sluneční paprsky – Učil jsem se přes TM

To je vše, co potřebujete vědět o Appletunu v Pikachu Tera Raids! Podívejte se na další průvodce Pokemon Scarlet & Violet níže:

Baldia Pokedex | Nejlepší spisovatel Pokémon | Jak získat značky v Pokemon Scarlet and Violet Je Pokemon Scarlet & Violet kompatibilní s Pokemon Home? | Odemkněte 5 a 6hvězdičkové nájezdy na Terra v Pokémon Scarlet & Violet | Jak odemknout šarlatová a fialová pouzdra na telefony Rotom Jak změnit šarlatové a fialové oblečení Jak se spojit s přáteli ve hře Scarlet & Violet | Všechny třpytivé odstíny v šarlatové a fialové | Recepty na sendviče v Pokémon Scarlet and Violet | Průvodce chovem šarlatových a fialových vajíček pokémonů | Jak získat vzácné šarlatové a fialové cukroví

Článek pokračuje po oznámení

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *