Nejlepší sci-fi filmy na Netflixu podle kritiků

Nekonečný Pochází z režijního týmu složeného z Justina Bensona a Aarona Mooreheada, kteří dříve přinesli několik menších funkcí a také jeden ze zajímavějších klipů („Bonestorm“) z hororové antologie V / H / S: virová. Pár také hraje ve filmu a má vynikající chemii jako dva bratři – také se jmenovali Justin a Aaron – kteří dostanou záhadnou videokazetu od tajemné komunity, do které patřili, když byli dětmi. Aaron si to alespoň pamatuje jako skupinu; Justin ji považuje spíše za kult UFO smrti, ale přesto nechá Aarona přesvědčit, aby se na jeden den vrátil.

Věci se stanou divnými způsoby, které zde nebudeme kazit, ale stačí říct Nekonečný – což je 92 procent Shnilá rajčata– Plný překvapení a založený na přirozeném výkonu jeho vůdců. Wendy Eddie Hlídač Byl nazván „Mobiusův pás z filmu“ s „rušivými vibracemi a krátkými eseji“. [that] Pod kůží. “Stephen Prokopi Recenze třetího pobřeží Pochválil film a napsal: „Celá záležitost měla jemný proud pomalého napětí, které dosáhlo úžasného vyvrcholení. Existuje jen málo věcí, které dlouho uspokojily žánrové nadšence, jako jsou filmy, které se hlásí k metaforám, ale také přimějí diváky přemýšlet, přemýšlet interpretovat a diskutovat o možnostech. Nekonečný Zaškrtne všechny tyto políčka a může vymyslet nějaké nové. to je dobré „.

Zatímco některým kritikům připadal příběh o zkroucení mozku jednoduše matoucí, většina souhlasila s tím, že je nejlepší nechat film jednoduše zaplavit. Jenny Kermode píše: „Je to promyšlený, intelektuálně ambiciózní film se silnou lidskou složkou.“ Oko pro film„Ale buďte opatrní: čím blíže se k tomu dostanete, tím více rozumíte, hlubší proudy strachu pod jeho povrchem vás přemohou a stáhnou vás dolů.“

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *