Nejlepší nasazený Jaber, Gauff se kvalifikuje do berlínského čtvrtfinále

Nejlepší nasazená Ons Jabeur a vicemistryně French Open Coco Gauffová se ve čtvrtek kvalifikovali do čtvrtfinále berlínského šampionátu WTA na trávě.

Tunisan Jabeur si ušetřil konkrétní bod, aby překonal výzvu, kterou Spojené státy na 169. místě umístily Alici Parksovou 6-2, 7-6 (10/8) proti Bělorusce Alexandre Sasnovichové, která cílí na čtvrté semifinále sezóny.

Osmnáctiletá sedmá nasazená hráčka ovládla Číňanku Wang Xinyu 6-0 6-4 a připravila si souboj s českou sedmou nasazenou Karolínou Plíškovou, která se loni dostala do finále Wimbledonu.

Vážení čtenáři,
Každý den tvrdě pracujeme na tom, abychom čtenářům, jako jste vy, poskytovali co nejpřesnější, aktuální a nejúplnější informace. Dobrá žurnalistika stojí peníze. Dnes vás žádáme, abyste nás podpořili, abychom mohli dělat více. Vaše podpora znamená, že Daily Trust může i nadále poskytovat žurnalistiku každému na světě. Chcete-li se stát členem, zaregistrujte se za méně než N1 000. Více o našem členství se dozvíte zde

Bankovní převody lze provést na:
Zenith Bank
1017257739
Media Trust Limited

Zašlete prosím údaje o svém bankovním převodu na níže uvedený e-mail nebo číslo Whatsapp, abychom vás mohli kontaktovat.

Pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět.

dotazy:
E-mail: [email protected]
Whatsapp: +234806990 3410

READ  Mediální konzultace - Itinerář předsedy vlády na neděli 21. března 2021

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *