Nejlepší nabídky videoher na Černý pátek

Black Friday letos připadá na 25. listopadu, ale prodejci se nemohou dočkat, až sníží ceny všeho od 4K Blu-ray po videohry. Již nyní můžete najít nějaké rané nabídky Černého pátku na hry a příslušenství pro PS5 a Xbox Series X | S a Nintendo Switch, nemluvě o PS4 a Xbox One. Níže sledujeme všechny rané nabídky Černého pátku na videohry na všech konzolích.

Najdete zde seznam absolutně nejlepších nabídek, za nimiž následují nabídky videoher seřazené podle systému. Kliknutím na zástupce přejdete přímo do konzole dle vašeho výběru. Šťastný výhodný lov.

skočit do

tl; DR: Nejlepší nabídky videoher na začátku tohoto Černého pátku

Získejte 3 za cenu 2 na Amazonu

Získejte 3 za cenu 2

Získejte 3 za cenu 2

Dobrý ve videohrách, knihách, vybraných deskových hrách a dalších. Filtrujte podle „Videohry“, pokud vás to zajímá.

Amazon spravuje soubor Obrovské stahování Získáte tři položky za cenu dvou. Obsahuje videohry jako Call of Duty: Modern Warfare II a zcela nový Mario + Rabbids: Spark of Hope, stejně jako knihy, deskové hry a další. Podívejte se a zjistěte, zda nenajdete tři položky, které chcete. Kliknutím na filtr Videohry zobrazíte pouze hry.

Nejlepší brzké nabídky Černého pátku na PlayStation

Předčasné nabídky Černého pátku se budou objevovat a mizet v čele až do velkého dne. Pokud tedy dnes nevidíte nic, co byste chtěli, zkontrolujte zítra, zda nejsou v prodeji nějaké hry pro PS4 nebo PS5, které chcete. S blížícím se Černým pátkem můžete také očekávat více nabídek – a mnohem lepších.

Nejlepší brzké nabídky Černého pátku na Nintendo Switch

Pokemon Legends Arceus

Na Switch momentálně nejsou žádné úspěšné nabídky, ale je vzácné, že budete moci ušetřit nějaké peníze na nedávných vydáních, jako je Bayonetta 3 a Xenoblade Chronicles 3. Oficiální nabídky Nintendo Switch Black Friday jsou připraveny jít v prodeji 20. listopadu. Až budou spuštěny, přidáme další brzké nabídky Černého pátku, takže se sem brzy vraťte.

READ  Square Enix nabídl spoustu nových her a žádná z nich nebyla Final Fantasy XVI

Nejlepší rané nabídky Xbox Black Friday

Gothamští rytíři

Obchody právě začaly. Podobné nabídky na začátku tohoto Černého pátku najdete u celé řady dalších kategorií produktů. Pokud sháníte nový televizor, najděte si naše rané televizní nabídky na Černý pátek. Pokud můžete získat nový herní počítač, podívejte se na rané nabídky společnosti Dell na Černý pátek.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.