Nejlepší nabídky telefonů před Prime Day: Ušetřete až 200 $ na Samsung Galaxy S21, Google Pixel a dalších

Amazon Prime Day již brzy: Velký prodej proběhne 21. a 22. června. Kromě toho dostaneme Konkurenční prodej od společnosti Walmart A cílení přibližně ve stejnou dobu. Je to ještě brzké dny, ale už jsme našli nějaké nabídky telefonů tak nízké ceny, že se shodují dříve Ceny Prime Day nebo Black Friday Na Amazonu a dalších webech.

Ceny a dostupnost byly v době zveřejnění přesné, mohou se však změnit. Nezapomeňte často kontrolovat nejnovější výhodné ceny, protože tento článek průběžně aktualizujeme, aby zohledňoval nejnovější a nejlepší nabídky a nabídky s prošlou platností.

Angela Lang / CNET

Google již nenosí Pixel 3XL od Googlu, ale vysoce hodnocené zařízení stále najdete u jiných maloobchodníků za dobrou cenu, včetně B&H. Pixel 3XL má špičkový fotoaparát, který obsahuje vylepšenou funkci při slabém osvětlení a široké selfie. Je také odolný proti vodě a má bezdrátové nabíjení.

Přečtěte si naši recenzi Google Pixel 3XL.

Sarah Teo / CNET

Recenze CNET popsala Galaxy S21 jako „neotřesitelnou“ díky svému elegantnímu designu, podpoře 5G a nižší ceně – prostě se zlepšila díky 100 dolarů z Amazonu Ihned.

Přečtěte si naši recenzi Galaxy S21.

Angela Lang / CNET

Angela Lang / CNET

Galaxy S20 Ultra patří mezi nejpokročilejší (a nejdražší) vlajkové lodě společnosti Samsung vydané v roce 2020. Jeho největší funkcí může být fotoaparát se snímačem 108 MP, objektivem se zvětšením 100x a selfie fotoaparátem 40 MP. Telefon má také masivní 5 000 mAh baterii pro prodloužení životnosti baterie.

Přečtěte si naši recenzi Galaxy Note 20 Ultra 5G.

Sarah Teo / CNET

The Moto G Play Jedná se o jednu z možností rozpočtu společnosti Motorola na chytré telefony, která vypadá dražší, než ve skutečnosti je. Má čtečku otisků prstů integrovanou do loga Motorola na zadní straně telefonu, stejně jako konektor pro sluchátka a 32 GB úložiště. Nyní je na prodej 160 $ ​​na Amazonu.

Sarah Teo / CNET

2021 Moto G Power se vyznačuje cenou přátelskou k peněžence, masivní 5 000 mAh baterií a 32 GB úložiště, 6,6palcovým displejem a trojitým zadním fotoaparátem. Motorola slibuje, že telefon vydrží na jedno nabití až tři dny pravidelného používání a v našich testechDosud bylo pozastaveno. Je na prodej pro 190 $ na Amazonu.

Přečtěte si naši recenzi Moto G Power.

Sarah Teo / CNET

The Moto G Pen Zahrnuje velkou baterii 4 000 mAh, 128 GB úložiště, 6,6palcovou obrazovku a pole čtyř kamer. Stylus navíc přidává úroveň přesnosti, která zefektivňuje mobilní navigaci. Je na prodej pro 280 USD na Amazonu.

Sarah Teo / CNET

Motorola One 5G Ace je solidní 5G telefon, který nezlomí banku, zejména za dalších 20 $ právě teď. Má 6,7-palcový LCD displej, masivní 5 000 mAh baterii a 128 GB úložiště. Poskytuje také ochranu proti rozlití a vodě.

Přečtěte si recenzi Motorola One 5G Ace مراجعة.

Angela Lang / CNET

v roce 2019, Recenze CNET استعراض Galaxy Note 10 Plus byl označen jako „nejlepší telefon Android za vaše peníze“. O dva roky později telefon stále drží, má velkou 6,8palcovou obrazovku, celodenní baterii a vynikající nástroje pro fotoaparát. Na Amazonu najdete telefon za 389 $ jako součást programu Amazon Renewed – to znamená, že je používán, ale funguje a vypadá jako nový. Podporuje také 90denní průběžná záruka společnosti Amazon, takže pokud nejste spokojeni, můžete své peníze získat zpět.

READ  Zpráva: Microsoft plánuje akci Xbox „Co dál pro hry“

Přečtěte si naši recenzi Galaxy Note 10 Plus.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *