Nejlepší místo k životu v každém státě | Funkce

Co hledáte v ideálním městě? Blízkost stezek, jezer a pláží? A co vyšší školy pro vaše děti? Chcete brzy profesionální nebo vysokoškolský sportovní tým, nebo dáváte přednost muzeím a uměleckým procházkám?

Skládaný S pomocí sestavil seznam nejlepších míst k životu v každém státě Hodnocení Niche 2020. Niche řadí bydlení na základě mnoha faktorů, včetně životních nákladů, dosaženého vzdělání, bydlení a veřejných škol.

Mnoho měst na seznamu je předměstí, která zažívají růst díky rychlému zlepšování svých městských oblastí, ať už jde o vytváření nových železničních systémů nebo přesun obří společnosti do nich. Mezi další příspěvky patří plánované komunity nebo stará města, která byla obnovena populárním úsilím zaměřeným na ekologičtější způsoby života, přilákání nových podniků nebo zvýšení odhodlání k umění. Města s velkými školami se pravidelně objevují, protože prestižní univerzity zaměstnávají tisíce pracovníků a nabízejí různé zábavní a vzdělávací nabídky pro rodiny.

Každý segment zahrnuje městské obyvatelstvo, průměrnou domácí hodnotu, průměrné nájemné a průměrný příjem domácnosti. Více Podrobnosti o Nicheově metodice naleznete zde. Ať už uvažujete o přesídlení nebo se zajímáte o pýchu svého rodného města, kliknutím najděte nejlepší místo k životu v každém státě.

Mohlo by se vám také líbit: Nejlepší místa pro založení rodiny na Středozápadě

READ  Jednou z nejúspěšnějších crossover franšíz všech dob je 'Alien vs. Predator' tento měsíc opouští Hulu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *