Nejlepší hudební film všech dob, hodnocený


Od „Swing Time“ po „In the Heights“ a všude mezi nimi představují tyto filmy neuvěřitelnou výšku a dosah žánru.

Hudba se často cítí jako pozůstatek dávno mrtvého hollywoodského studiového systému, ale zůstává žánrem, který zachycuje schopnost filmů vytvářet narativní světy, které se volně pohybují mezi realitou a fantazií. Nejhorší příklady pocházejí od tvůrců, kteří mají licenci na hudbu, barvy a pohyb. Nejlepší muzikály přesahují tento trik a zahrnují písně, které se stávají vyjádřením čistých pocitů postavy. Nabízí nekonečné možnosti, ale úspěch vyžaduje úplné zvládnutí média.

Jen velmi málo současných superhvězd se může naučit choreografii Busby Berkeley, Jerome Robbins nebo Bob Fosse a rozvinutá, vhodnější přechodová adaptace vyžaduje inovativní směr. Při převádění radosti ze živého muzikálu do kouzla kina se některé věci při náhodném přehrávání snadno ztratí

Od „Swing Time“ po „In the Heights“ a všude mezi tím je zde 50 muzikálů, které představují neuvěřitelnou výšku a rozsah žánru.

Na tomto seznamu se podíleli Eric Kuhn, Ann Thompson, Ryan Latanzio, Judd Dry, Kristen Lopez, Gina Marotta, Jimmy Righetti, Michael Norden a Sedant Adelaja.

Účast: Zůstaňte v obraze s nejnovějšími filmovými a televizními novinkami! Přihlaste se k odběru našich e-mailových zpravodajů zde.


READ  Tým USA zapaluje Česko dominujícím výkonem Kevina Duranta a postupuje do čtvrtfinále

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.