Neeraj Chopra se 4. června účastní FBK Games v Nizozemsku

Titul zahajující sezónu v katapultu Začátkem tohoto měsíce se olympijský vítěz Neeraj Chopra zúčastní 4. června Queen Games Fanny Blankers v Hengelu v Nizozemsku.

DOHA, 6. května (ANI): Olympijský vítěz oštěpař Neeraj Chopra získal v pátek během Diamantové ligy z Dauhá v katarském Dauhá zlato masivním hodem 88,67 m. (ANI PICTURES) (Neeraj Chopra Twitter)

Pětadvacetiletý Chopra vyhrál 5. května kolo z Dauhá v rámci série mítinků Diamantové ligy v hodu 88,67 metru.

„Do Hengela přichází další olympijský vítěz! S osobním rekordem 89,94 m a zlatou olympijskou medailí oštěpař @Neeraj_chopra1 vždy posouvá hranice,“ uvedli organizátoři her FBK na svých sociálních sítích.

FBK Games, zlatý mítink Continental Athletics World Tour, je pojmenován po Fanny Blankers-Coen, která na olympijských hrách v Londýně v roce 1948 získala čtyři zlaté medaile.

Šampion Diamantové ligy Chopra se znovu utká s mistrem světa Andersonem Petersem na Hrách FBK, což bude druhé setkání dvou největších světových oštěpařů za měsíc.

Peters skončil v Dauhá třetí s hodem dlouhým 85,88 metru, druhý skončil Čech Jakob Vadelich s hodem dlouhým 88,63 metru.

Po třetím místě v Dauhá Peters řekl, že jeho další soutěž bude v Hengelu.

Loni se Chopra na světovém šampionátu v USA umístil na druhém místě za Petersem a dvojice má v rivalitě pokračovat i letos. Chopra, který v současnosti trénuje v turecké Antalyi, se 27. června zúčastní Zlaté tretry České republiky v Ostravě, dalšího zlatého mítinku IAAF World Tour.

READ  Italian Open 2021: Carolina Pliskova - náhled Venus Williamsové, přímá předpověď, předpověď

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *