Návrat GoldenEye 007 se možná blíží

Návrat GoldenEye 007 se možná blíží
Foto: EON/MGM

Rare’s Nintendo 64 Edition z roku 1997 Zlaté oči 007 Je to jedna z největších videoher všech dob. The Verze pro Xbox 360 unikla minulý rokA od té doby se neustále šušká o návratu této klasické střílečky v nějaké podobě či podobě.

Teď, před příštím týdnem Xbox a Bethesda Games GalleryTitulové úspěchy jsou uvedeny na oficiálních stránkách Xboxu. Jak je popsáno na našem sesterském webu Čistý Xbox:

„Každý úspěch je také doprovázen screenshotem ze hry a zdá se, že ukazuje, že jeho grafika je velmi podobná původní verzi N64, přičemž modely postav vypadají velmi plně a obzvláště nekvalitně.“

Navíc byli spatřeni vzácní zaměstnanci hraní hry na Xboxu. Tento objev se objevuje skutečné úspěchy Web známý sledováním aktivity úspěchů Xbox.

Vzácný inženýr James Thomas (který jde spolu s Gamertag ‚BIGsheep‘) se zdá být tím, kdo odemyká úspěchy (opakovaně). Thomas dříve pracoval na portech N64 pro vzácný re Před šesti měsíci byl viděn, jak dělá průlomy v této zatím neoznámené verzi.

I když GoldenEye 007 byl Proslýchá se, že dorazí začátkem letošního rokuPředpokládá se, že ruská invaze na Ukrajinu mohla mít za následek možné zpoždění. Sledujte také tyto aktualizace od objevení GoldenEye 007 již není v Německu zakázáncož také vedlo ke spekulacím o možnosti opětovného vydání.

Samozřejmě, velkou otázkou na frontě Nintenda je, zda tato hra přijde na Switch? Pořád tam nějaký Diskuse o tom, co přesně by tato nová verze mohla být, což může určovat platformy, na kterých je zpřístupněna.

Pokud obdržíme nějaké aktualizace, dáme vám vědět.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *