Naughty Dog pod „žádným tlakem“ pro další neznámou: „Jdeme vpřed“

Studio oficiálně přešlo z Uncharted a nyní se soustředí na další kapitolu The Last of Us se svým novým multiplayerem, řekl Neil Druckmann, spoluprezident Naughty Dog.

v Rozhovor s BuzzfeedemDruckmann vysvětlil, že Sony netlačí na Naughty Dog, aby vytvořilo pokračování jen kvůli úspěchu hry, a že vydavatel velmi podporuje studio, aby sledovalo své vlastní zájmy.

„Není tomu tak. Pro nás byl Uncharted šíleně úspěšný,“ řekl Druckmann. „Uncharted 4 je jednou z našich nejprodávanějších her a my jsme schopni do tohoto příběhu vložit poslední tah štětcem a říci, že jsme hotovi. Jdeme dál.“

Druckmann neřekl, zda měl na mysli příběh Nathana Drakea, který skončil Uncharted 4, nebo franšízu jako celek. Jeho posledním vydáním byla Legacy of Thieves Collection z roku 2022, přičemž nejnovějšími hlavními položkami jsou Uncharted 4 z roku 2016 a vedlejší příběh Lost Legacy z roku 2017.

Sony Pictures také vydala filmovou adaptaci s Tomem Hollandem v hlavní roli, která se setkala s rozporuplnými recenzemi, ale nakonec se jí podařilo vydělat 401 milionů $ v mezinárodní pokladně.

Naughty Dog váží na The Last of Us Part III

Když se Druckmann zeptal na možný třetí díl The Last of Us, naznačil, že je na samotných Naughty Dog, aby se rozhodli, zda chtějí rozšířit příběhy Ellie a společnosti, ale v současné době se soustředí na vytvoření zcela nového příběhu pro The Last of Us. hra pro více hráčů.

„Byli jsme velmi otevření tomu, že příští hra Last of Us bude multiplayerovým zážitkem, kde budete moci vstoupit do světa The Last of Us se svým přítelem a zažít napětí a brutalitu tohoto světa – a zcela nový příběh a obsazení postav žijících v jiném městě, které jsme ve světě The Last of Us ještě neviděli. Toto bude další kapitola ve světě The Last of Us.“

READ  Fanoušci Daisy nejsou s novou aktualizací Mario Golf: Super Rush spokojeni

Pokud jde o 3. část pro jednoho hráče, Druckmann pokračoval: „Náš proces je stejný, jako když jsme dělali druhou část, tedy pokud dokážeme vymyslet působivý příběh, který má toto univerzální poselství a prohlášení o lásce – stejně jako první dvě hry ano – pak ten příběh vyprávíme. Pokud na něco nemůžeme přijít, máme velmi silný konec s částí 2 a to bude konec.“

Naughty Dog začátkem tohoto měsíce předvedl nové koncepční umění pro hru pro více hráčů a uvedl, že letos přijdou další aktualizace. Díky televizní adaptaci The Last of Us od HBO vzrostl prodej The Last of Us Part 1 ve Spojeném království o 238 %.

The Last of Us Part 1 vyšel na PS5 v září 2022, ale na PC vyjde 3. března. V recenzi The Last of Us Part 1 od IGN jsme řekli: „Nádherný, dobře zpracovaný remake jednoho z největších podvodníků v budově PlayStation, The Last of Us Part 1 je nejlepší způsob, jak hrát – nebo restartovat vážený Naughty Dog. survival klasika.“

George Yang je spisovatel na volné noze pro IGN. O tomto odvětví píše od roku 2019 a spolupracoval s dalšími publikacemi, jako je Insider, Kotaku, NPR a Variety.

Když George nepíše o videohrách, hraje videohry. To je ale překvapení! Můžete ho sledovat na Twitteru @Yinyangfooey

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *