Natalia Grossman, narozená v SC, se vyšplhá na stříbrný povrch ve Francii

Natalia Grossman ze Santa Cruz získala v neděli stříbro na svém čtvrtém mezinárodním mistrovství světa v lezení v sezóně před 5 000 fanoušky v Parc des Sports ve francouzském Briançonu.

Česká Eliska Adamowska, první finalistka, porazila Grossmana, letošního vedoucího žebříčku Boulder Walid, a zbytek kurtů. Adamovska klesla po dokončení 36. Grossman skóroval +35 a Slovinka Vita Lukan dokončila pódium na třetím místě, 29.

„Stále více se zamilovávám do předních společností,“ zveřejnila Grossmanová na svém instagramovém účtu nataliaclimbs před soutěží. „Tlak mě stresoval, ale teď se učím přijmout mentální výzvu, abych dostal jednu ránu popravě!“

Grossman (20) je se dvěma zlatými, třemi stříbrnými a dvěma bronzovými medailemi nejvíce zdobeným sportovcem série světových pohárů IFSC v roce 2021. V úterý pokračovala ve stříbrném cíli ve francouzském Chamonix.

Byla jednou z 56 lezců, kteří se zúčastnili prvního kola. Dvacet šest se kvalifikovalo do semifinále a osm do finále.

Stadion byl prázdný od olympijských sportovců, kteří zkrátili cestu do Tokia. Série světových pohárů IFSC 2021 bude pokračovat od 3. do 4. září, kdy se bude konat světový pohár IFSC ve slovinském Kranji.

Grossman navštěvoval Santa Cruz Montessori, ale nyní žije a trénuje v Salt Lake City, domovském výcvikovém středisku národního týmu USA.

profesionální baseballová hra

Torres odešelCarlos Torres, 38letý bývalý státní příslušník MLB hráčů Watsonville a Aptos High, oznámil, že ve čtvrtek odešel z profesionálního baseballu na svém účtu Instagram @carlosogtorres.

Kromě svých bývalých přátel a trenérů poděkoval Torres své rodině, zejména své babičce Julieta Palacios Torres, která se přistěhovala do Spojených států z Mexika a pomohla vytvořit jeho „příležitost“. Plánuje trávit více svého volného času se svou 13letou dcerou Avou Wesleyovou.

READ  Týdenní shrnutí (3.–9. ledna): Jižní Afrika porazila Indii ve druhém testu; Djokovič v Austrálii neuspěl

„Dnes se rozloučím s hrou, která mi nyní poskytuje příležitost, že by mi mnoho rodičů dalo cokoli – být důslednějším a současnějším rodičem,“ napsal. „Nenechte si ujít, že jsem # požehnána za neúnavné odhodlání své babičky své rodině a její víru v lepší život.“

Torres posunul 10 sezón v MLB. On byl rekrutován ze státu Kansas Chicago White Sox v 15. kole MLB června 2004 amatérské soutěže. Debutoval MLB v White Sox proti Tampa Bay 22. července 2009 a svůj poslední zápas odehrál 16. června 2019 v Detroitu proti Clevelandu.

Torres, dalekonosný střední ranger s všestranností, hrál v 362 MLB hrách a udělal 15 startů. Vytvořil rekord 30-31 s pěti záchranami, vhazuje 506 2/3 běhů. Minul 492 zásahů a 192 procházek, zatímco zasáhl 447 stopérů. Svou kariéru zakončil 4,09 ERA a 1,35 WHIP.

Karl podepisuje smlouvu o malé lize: Arizona Diamondbacks, agent pravého nadhazovače Shane Carle, podepsal v neděli smlouvu o malé lize.

Bývalý MLBer, Scotts Valley High School a Cabrillo College, je přidělen k dceřiné společnosti Diamondbacks ‚Triple-A v Renu. 12. července byl propuštěn ze smlouvy s Team Tacoma Rainier.

V Renu se Carl stal spoluhráčem s levorukým nadhazovačem Tylerem Gilbertem, střední školou v San Lorenzo Valley a divizí Santa Barbara City College.

Stal se také čtvrtým hráčem okresu Santa Cruz, který v současné době soutěží v organizaci Diamondbacks. Kamenec Cabrillo Brett de Geus soutěžil v hlavních soutěžích a hraje za kamence Santa Cruz High Alum Glenallen Hill Jr. S týmem Low Single-A týmu ve Visalii.

Renault představuje Karlova třetí tým v malé lize v této sezóně.

Karl se objevil dvakrát za Tacoma a nesměl běžet. Vzdal jeden zásah a vyhrál.

Sezónu zahájil týmem Triple-A týmu Cincinnati Reds, Louisville Bats a šel 0-2 s 3,45 ERA a 1,34 WHIP za 15,2 směn. Vzdal 16 zásahů a šest získaných při chůzi pěti zásahů a zásahu 15.

READ  Sydney Classic výsledky | WTOP Novinky

běžel

prohlídka západu slunce: Vanessa Fraser z Nike Bowerman Track Club skončila v neděli v noci na 10.míle žen na akci Sunset Tour na Trabuco Hills High v Mission Viejo.

Scotts Valley High School a Stanford University skončily na 4: 37,33.

Jednalo se o její první míli od roku 2018, kdy běžela v osobním rekordu 4: 35,88 v hale.

Under Armour’s Dark Sky Distance vyhrála Taryn Rawlingsová s časem 4: 28,93, Raven Rogers z Nike byl druhý s časem 4: 29,26 a Genevive Lalonde z UNI Cooperation Financiere skončil třetí s časem 4: 29,99.

Poslední událost turné po západu slunce se koná na hoře Mt. San Antonio College Walnut 25. července.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *