Nástrojový orchestr hraje Ghostbusters for Halloween

Pokud jste nikdy neuvažovali o tom, že byste měli napařovací žehličku – ano, čtete správně – může Ikoně poskytnout vynikající výkon Krotitelé duchů Song, tento Halloween jsi na skvělém místě.

Napařovací žehlička s mazanýma očima, která se připojila k hromadě členů jednotky se zašpičatělýma očima, včetně elektrických zubních kartáčků, čteček kreditních karet, psacích strojů, zastřihovačů těla, epilátorů a leštiček na nehty, poháněla její nehybné srdíčko v sobotu během představení z „Krotitelů duchů“ od YouTubera orchestr.

Obálka byla příjemnou připomínkou toho, že na světě jsou stále dobré a úžasné věci proud Zdánlivě Nekonečný katastrofy. Jeden z elektrických zubních kartáčků byl dokonce oblečený jako halloweenský duch. Navíc mě nikdy nenapadlo, že řeknu, že neživá elektronická zařízení jsou taková okouzlující, ale googly oči a ruce na čištění trubek musí každému rozbušit srdce.

Obal je dílem Device Orchestra a jeho název je samozřejmý: vytváří obaly lidových písní pomocí zvuků vydávaných elektronickými zařízeními. Zatímco skladbu pouze slyšíme a díváme se na video, pracuje spousta elektronických zařízení „pod pokličkou,“ Jak uvedl, jako jsou mikrokontroléry, obvodové desky, vodiče a napájecí zdroje.

V září nám Device Orchestra poskytl cover verzi „Modrá (Da Ba Dee)“ Kompletní s domácími klubovými světly – světlem v poháru pod miskou – a elektrickým zubním kartáčkem s modrýma očima. Mezi další pozoruhodné kryty patří hvězdné války‘ „Pochod říše“ Díky toustovačům (které bohužel opustily orchestr, aniž by toustovače běžely a nemohly připravit tousty) a Pokémon Ústřední píseň s elektrickým zubním kartáčkem.

podle něj PatreonDevice Orchestra bude jednoho dne milovat živá vystoupení, ale než se k tomu dostane, potřebuje ještě více peněz. Do té doby mu můžete pomoci koupit věci, které potřebuje pro svá videa, jako je elektronika a Google eye, a pomoci mu zaplatit účty za elektřinu. To je ono kus země věcí spojených současně.

READ  Remastery Grand Theft Auto 3, Vice City a San Andreas jsou údajně skutečné

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.