Našli jsme nejlepší nabídky Apple tento Memorial Day

Pokud hledáte vhodnou příležitost k upgradu nebo předvedení nových produktů Apple, Memorial Day je vhodná doba jako každý jiný. Samotný Apple možná nedosahuje snížení cen, které byste hledali, ale ostatní maloobchodníci jako Amazon, Best Buy a Walmart dnes provozují masivní prodeje Memorial Day. To znamená, že můžete najít MacBooky, AirPods, příslušenství a další ve výprodeji za velmi skvělé ceny.

Pamětní den prodej fotografie
Nejlepší nabídky ke Dni obětí války

Nenechte si ujít naše živé pokrytí Memorial Day Specials a v reálném čase se podívejte na nejlepší nabídky, když je najdeme.

Podívejte se na náš živý blog Memorial Day

Za které slevy Apple se vyplatí utratit těžce vydělané peníze? Sepsali jsme nejlepší aktuálně dostupné nabídky Apple, takže je nemusíte sami hledat. Podívejte se na některé z nejdůležitějších bodů níže a nezapomeňte se pravidelně kontrolovat – tento seznam budeme aktualizovat během Memorial Monday a dále.

iPad nabízí

iPad Air 2022iPad Air 2022

Scott Stein/CNET

Tento Memorial Day můžete ušetřit na oblíbených modelech iPadu:

Mac nabídky

2020 13palcový MacBook Air s motorem M12020 13palcový MacBook Air s motorem M1

Stephen Shankland/CNET

Ušetřete na nejnovějších laptopech a stolních počítačích Apple Mac:

Nabídka Apple Watch

Apple WatchApple Watch

Oliver Padilla/CNET

Všechny hodinky Apple Watch jsou v tuto chvíli označeny:

Nabídky AirPods a Beats

airpods-pro-2-vs-airpods-proairpods-pro-2-vs-airpods-pro

David Carnoy/CNET

AirPods:

Beats od Dre:

iPhone nabízí

Domovská obrazovka iPhone 15 Pro MaxDomovská obrazovka iPhone 15 Pro Max

Viva Tong/CNET

Většina prodejců nabízí nabídky na protiúčet, ale pokud kupujete nový telefon s protiúčetem nebo bez něj, nezapomeňte se podívat na náš seznam nejlepších nabídek na iPhone. Pokud a až budou dostupné, přidáme sem také všechny pozoruhodné odemčené nabídky pro iPhone.

Další nabídky Apple

Menší příslušenství Apple, balíčky a další možnosti a konce najdete zde:

Jak vybíráme nejlepší nabídky Apple Day na Memorial Day

Náš tým odborných nakupujících a lovců nabídek kontroluje a pracuje s produkty Apple všech typů již mnoho let. Jsme hrdí na to, že pomáháme kupujícím pochopit, které hlavní prodeje a obchody jsou legální a které jsou rutinnější. Patří sem Black Friday, Prime Day, Memorial Day a nespočet dalších nákupních akcí. Docela dobře se nám podařilo odstranit podvody a povrchní nabídky, takže všude uvidíte jen ty nejlepší nabídky od maloobchodníků.

Při výběru nabídky, kterou vám ukážeme, hledáme skutečné slevy, recenze kvality a zbývající dobu prodeje.

  • Skutečné slevy znamenají přesně to. Díváme se na cenovou historii tohoto produktu, abychom zajistili, že výrobci nenafukují ceny, aby sleva vypadala větší, než ve skutečnosti je.
  • Kvalitní recenze jsou důležité pro jakýkoli produkt, ale zejména pro silně zlevněné položky, i když jsou vyrobeny společností Apple. Pokud například již nedostává aktualizace, sleva nebyla opravdu užitečná.
  • Zbývající prodejní doba je velkou součástí našeho kontrolního procesu. Pokud se zdá, že dohoda bude trvat jen krátkou dobu nebo bude k dispozici pouze pro zbývající inventář, dáme vám vědět předem, abyste se později k dohodě nevraceli a nebyli zklamáni.

READ  Google Stadia připravuje podporu pro servery s GPU Nvidia

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *