‚Naše krásná prasečí porážka‘ je milostný dopis českým tradicím –

‚Naše krásná prasečí porážka‘ je milostný dopis českým tradicím –

Adam Martínek, Spisovatel a režisér Naše krásné prase SlaughterNebo Jabijaka Sdílí osobní příběh staré tradice tím, že utká příběh sebeanalýzy a reflexe, jak se tomu česky říká. Film vypráví fascinující příběh rodinného setkání na tradiční hostině, která zahrnuje rituální porážku a konzumaci prasete.

Patriarcha rodiny Karlových, který hraje skutečného otce Martínka, se po celý film potýká s těžkostmi vztahů s rodinou a starými tajemstvími, která vyplouvají na povrch během stresující dovolené. Porážka prasete je opravdu krvavá záležitost a Martínek se s herci a štábem dělí o autentický zážitek z dovolené, za použití skutečné prasečí krve a herců s řeznickými rekvizitami.

Naše krásné prase Slaughter Vliv postavy na vlastní život Martiniku pochází z designu dějových rytmů. Cituji z Martiniku rozličný, „Musel jsem čelit představě o sobě, že jsem úplný idiot. Inspiroval mě každý negativní člověk na obrazovce a studiem takových lidí a jejich činů jsem se naučil. Myslím, že samota je velmi nebezpečná a bojím se, že skončím.“ osamělý jako hlavní hrdina Dušan, nejmladší z rodiny. život.

Martínek žádá diváky, aby ocenili poselství obřadu a to, že jíst maso je třeba vnímat jako zodpovědnost, stejně jako neplýtvat nebo nebýt nevděčný za jídlo, které pochází ze smrti zvířete. Řekla, že stále doporučuje veganům, aby dali filmu šanci, což je doporučení, které sdílela s Variety.

READ  Česká republika hledá dobrovolníky na úklid pondělí na Mezinárodní den dobrovolníků - Brněnský deník

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *