NASA oslavuje přistání vytrvalosti pomocí virtuálního fotografického stánku

Jak svět úzkostlivě sledoval, ve čtvrtek vytrvalý vozítko NASA Podařilo se mi dosáhnout MarsuZáběry zaplavily sociální média nadšených diváků, kteří si na rudé planetě zapózovali.

Většina z toho byla s laskavým svolením NASA Vytrvalost stánku fotografování na Marsu, Virtuální obraz Kde můžete nahrát obrázek, abyste se viděli (nebo zadali) Odporný senátor) Na Marsu, vedle robotického vozidla NASA nebo rakety Atlas V, která ho vypustila do vesmíru, nebo na Zemi v Centru řízení mise. Je to jeden z několika Interaktivní funkce Agentura byla vytvořena pro vesmírné nadšence, aby se podělili o humbuk, včetně několika tematických filtrů sociálních médií, interaktivního spouštěcího balíčku a 3D prohlídky Tenacity.

„Vítejte na Marsu!“ Nemůžeme vás vzít na Mars (zatím!) Ale můžeme vám přivést rudou planetu, “čte se stránka s fotostánky NASA.

NASA původně spustila svou sbírku trvalých online dobrot v loňském létě, ale tento týden dlouho očekávané spuštění sondy vyvolalo novou vlnu falešných selfie na Marsu na Twitteru, Instagramu a podobně. (Pokud jste si jeden vybrali, můžete jej sdílet v komentářích!)

Kosmická loď NASA ve čtvrtek ve 15:55 východního času (12:55 PDT) úspěšně přistála na Marsu a přistála v kráteru Jezero, místě bývalého delty jezera a řeky. Kosmická loď s váhou 2260 liber se bude po rudé planetě toulat po další dva roky a hledat důkazy o tom, že kdysi obsahovala mikroskopický život. Perseverance, nyní pátý vozítko, které dosáhlo povrchu Marsu, je jednou ze tří misí, které se tento měsíc dostaly na planetu s Realizace emirátské naděje A čínská mise Tianwen-1.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *