Nárůst přijetí e-governmentu českými občany-Brněnský deník

Čeští občané stále více využívají online služby, aby zůstali v kontaktu s veřejnou správou. Epidemie upozornila na využívání online služeb. Kredit: Pixabay.

Česká republika, 7. října (BD) – Web občanů se stává stále oblíbenějším nástrojem českých občanů, aby zůstali v kontaktu se službami veřejné správy a elektronické veřejné správy.

„Portál občanů začínal s 30 000 uživateli, dnes má čtvrt milionu uživatelů. Dnes má databáze více než jeden milion uživatelů a více než 4,3 milionu uživatelů. Lidé chtějí se státem komunikovat elektronicky a vláda jim poskytuje lepší služby, “řekl. Řekl náměstek ministra vnitra Jaroslav Stroehl.

V současné době portál nabízí přístup k více než 400 službám souvisejícím se sociálním zabezpečením, finančním řízením a dalšími službami, jako jsou elektronické žádosti o zdravotní postižení nebo obnovení licence.

Za posledních deset měsíců se počet zákazníků využívajících portál zvýšil ze 72 000 na 250 000.


https://brnodaily.com/2021/10/07/news/in-brief-increasing-adoption-of-e-govt-by-czech-citizens/https://brnodaily.com/wp-content/uploads/2020/04/hackaton-pc-keyboard-programming-credit-pixabay-1024×682.jpghttps://brnodaily.com/wp-content/uploads/2020/04/hackaton-pc-keyboard-programming-credit-pixabay-150×100.jpgGeorgia MauraČeská republika / světČeská republika, NovinkyČeští občané stále více využívají online služby, aby zůstali v kontaktu s veřejnou správou. Epidemie upozornila na využívání online služeb. Kredit: Pixabay. Česká republika, 7. října (BD) – Web občanů je pro české občany stále oblíbenějším nástrojem, jak zůstat v kontaktu …

READ  144 ústavních obhájců označilo ochranu Trumpova prvního dodatku za „legálně triviální“

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.