Naomi Osaka se snaží dostat zpět na turnajovou tiskovou konferenci

„Olympijské hry v Tokiu, čekal jsem na ně asi osm let, protože jsem nedostal olympijské hry v Riu,“ řekl Osaka o olympijských hrách 2016 v Rio de Janeiru. “Cítil jsem se, jako by se mě od té chvíle každý rok každý rok začal ptát na olympijské hry v Tokiu, takže jsem velmi smutný z toho, co jsem tam udělal, ale mám také trochu radost, že jsem neprohrál ani v prvním kole, protože jsem nehrál. “

Dougherty rychle položil jeho otázku. “Nejsi blázen, když s námi jednáš, obzvlášť takhle,” řekl. “Máte však mnoho vnějších zájmů, kterým slouží mediální platforma. Myslím, že moje otázka zní, jak je vyvážíte?”

Osaka zaváhal a zeptal se Doughertyho: „Když říkáte, že nejsem blázen, když se s vámi vypořádávám, co to znamená?“

Dougherty odpověděl: „No, řekl jsi, že se ti formát tiskové konference nijak zvlášť nelíbí, přesto se zdá, že je to nejčastěji používaný způsob komunikace s médii a napříč médii veřejnosti.“

Osaka začal odpovídat a opatrně promluvil. “Řekl bych, že příležitost, jako:” Kdy dělám tiskové konference, je to, co považuji za nejtěžší, “řekla, naznačila své načasování, než se několikrát zastavila a poté odmítla příležitost ředitele tiskové konference přejít na další otázku.

Požádal jsem Doughertyho, aby jeho otázku zopakoval. „Můžu mluvit jen za sebe,“ řekla. “Ale protože jsem byl mladší, měl jsem o mě velký zájem médií a myslím si, že je to kvůli mému původu a také kvůli způsobu hraní, především proto, že jsem tenista. Proto tolik lidem na mně záleží, takže bych řekl, že jsem úplně jiný než spousta lidí. A nemůžu si pomoct s tím, že některé věci tweetuji nebo některé věci, které říkám, takové, že vytvářím spoustu novinových článků nebo věcí takhle.”

READ  Skotsko vyhrává vůbec první světovou sérii Curling Mixed Duos

Osaka řekla, že „si opravdu nebyla jistá, jak tyto dva vyvážit“, a řekla Doughertymu, že „hledá řešení současně s vámi“.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *