Namátkou: Tento fanoušek Lucky Switch obdržel fyzickou kopii Sonic Colors Ultimate před týdnem

obrázek: Vložte tweet

Dokonalé zvukové barvy Na Nintendo Switch dorazí příští týden, a zatímco většina fanoušků bude muset do té doby zřejmě čekat nějaký Jednotlivci již mají to štěstí, že si mohou vytisknout kopii hry.

Uživatel Reddit kaydeejay1995 Jeden z těch chlapů – prozrazuje, jak získali fyzickou kopii hry před týdnem. Zdá se, že je to vůbec poprvé, kdy se něco takového stalo. plat!

Není divu, že zatím nejdůležitější otázka se týká výkonu v této konkrétní verzi. Zjevně to funguje dobře, za předpokladu, že „vydržíte“ ​​víčko 30 snímků za sekundu.

v Naše recenze hry Nintendo LifeDali jsme Sonic Colors Ultimate osm z deseti hvězdiček a zmínili jsme, jaký je nejlepší způsob, jak zažít Sonic Colors, pokud jste předtím nehráli původní hry. A i jako vracející se hráč to stále stojí za vyzkoušení.

Zatímco většina z nás zatím nemůže získat fyzickou kopii hry, od dnešního dne – Sonic Colors Ultimate Majitelé Digital Deluxe mohou hru hrát dříve. Tato verze stojí o něco více než standardní digitální verze a je technicky svázána s účtem.

Vybrali byste si tuto hru pro svůj Nintendo Switch? Už jste někdy dostali novou hru před jejím oficiálním vydáním? Řekněte nám to níže.

READ  21 nejlepších kybernetických televizních pořadů, na které se můžete podívat (2021): Soundbary, OLED, levné

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.