Namátkou: Tento fanoušek Lucky Switch obdržel fyzickou kopii Sonic Colors Ultimate před týdnem

obrázek: Vložte tweet

Dokonalé zvukové barvy Na Nintendo Switch dorazí příští týden, a zatímco většina fanoušků bude muset do té doby zřejmě čekat nějaký Jednotlivci již mají to štěstí, že si mohou vytisknout kopii hry.

Uživatel Reddit kaydeejay1995 Jeden z těch chlapů – prozrazuje, jak získali fyzickou kopii hry před týdnem. Zdá se, že je to vůbec poprvé, kdy se něco takového stalo. plat!

Není divu, že zatím nejdůležitější otázka se týká výkonu v této konkrétní verzi. Zjevně to funguje dobře, za předpokladu, že „vydržíte“ ​​víčko 30 snímků za sekundu.

v Naše recenze hry Nintendo LifeDali jsme Sonic Colors Ultimate osm z deseti hvězdiček a zmínili jsme, jaký je nejlepší způsob, jak zažít Sonic Colors, pokud jste předtím nehráli původní hry. A i jako vracející se hráč to stále stojí za vyzkoušení.

Zatímco většina z nás zatím nemůže získat fyzickou kopii hry, od dnešního dne – Sonic Colors Ultimate Majitelé Digital Deluxe mohou hru hrát dříve. Tato verze stojí o něco více než standardní digitální verze a je technicky svázána s účtem.

Vybrali byste si tuto hru pro svůj Nintendo Switch? Už jste někdy dostali novou hru před jejím oficiálním vydáním? Řekněte nám to níže.

READ  Kate a Krista z Nintendo Minute se loučí v 'The Final Episode'

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *