Namátkou: Sakurai se nemůže objevit v některých memech

obrázek: Haradův bar

Prohlížení první části baru Harada Smash Bros. Nahrál ředitel Masahiro Sakurai. Hodně se soustředilo na Sakuraie jako osobu, nikoli na jeho práci.

V jedné části svého rozhovoru s Katsuhiro Harada (aka manažer Tekken) Sakurai oslovil internetové memy, které ukázal, a jak není vždy fanouškem Nějaký kdo jsou oni. Také obešel lidi, kteří používají jeho „ikonu“ na sociálních sítích k vtipkování. To je přesně to, co řekl:

„Mám pocit, že … chci, aby přestaly používat můj obličej nebo moji ikonu, aby řekly, co chtějí říct. I když je to vtip. Neměli byste využívat sílu ostatních pro své vlastní zásady.“

Jedním z příkladů, které Harada ukázal (jak je vidět níže), bylo meme ukazující Sakuraiovu tvář s textem „Už se mě na nic neptejte“ – s tím, že Sakurai vysvětlil, že to nikdy předtím neřekl.

Masahiro Sakurai
obrázek: Haradův bar

Harada také popsal, jak si fanoušci Sakuraie často zvykli chápat každou informaci o Sakuraiovi a nepustit ji. Na to měl Sakurai jednoduchou odpověď:

„Dej mi pokoj.“ [laughs]

Ačkoli Sakurai není příznivcem tohoto typu chování, také si uvědomuje, že mu nelze pomoci, když se objeví na veřejnosti:

„Je to o roli každého. Někteří lidé musí vystupovat v médiích, protože je řada na nich. A pokud to uděláte, je důležité, abyste ze sebe vydali maximum. Já ano.“

První epizodu Haradova chatu se Sakuraiem můžete sledovat na jeho webu Kanál YouTube.

READ  Pokles ceny Google Fi snižuje jeho základní plán na 20 $ měsíčně

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.