Náhodně: V Retro Studios nebylo mnoho „nadšeno“ prací na Mario Kart 7

Náhodně: V Retro Studios nebylo mnoho „nadšeno“ prací na Mario Kart 7
Foto: Nintendo

V tuto chvíli je všeobecně známo, že Retro Studios jsou známá Metroid Prime Seriál a oživení Země Donkey Kong – Přijato společností Nintendo, aby pomohlo s vývojem verze 3DS Mario Kart 7. Vývojář právě dokončil práci Donkey Kong Country je zpět A podle environmentálního umělce Teda Andersona, málokdo se příliš pustil do práce na hře Mario Kart.

Promluvte si s youtubery Kimmy mluvíAnderson zmínil, že tým byl původně přizván, aby pomohl Nintendu projet cílovou čárou, ale nakonec vytvořil celé tratě, z nichž někteří členové zjevně nebyli „příliš nadšeni“:

„Nejprve si myslím, že jsme jim měli pomoci dokončit věci a pomoci jim projet cílovou čárou. Skončili jsme tam, kde jsme nakonec udělali víc; skončili jsme tak, že jsme udělali celé skladby od nuly. Bylo to docela zábavné, protože zpočátku Pamatuji si, že velká část týmu z toho nebyla tak nějak nadšená, ale já jsem byl nadšený, říkal jsem si ‚To bude cool.‘ Všichni říkali ‚Dobře, myslím, že to uděláme‘ , a já se ptám: „O čem to mluvíš? Uděláme hru Mario Kart pro 3DS – wow!“

Zdá se, že tým nakonec přišel s nápadem pomoci Nintendu s Mario Kart 7, díky čemuž se Anderson zaměřil na slovo „na začátku“. Co se pro tým změnilo, není jasné, ale je možné, že jak se rozsah jejich zapojení zvýšil nad původní požadavky, nadšení mohlo dostat tolik potřebnou vlnu.

Můžete se podívat na sekci probíranou ve videu níže, ale také doporučujeme vše shlédnout; Uvnitř se odehrává spousta zajímavých příběhů!

Co si myslíte o Andersonových komentářích zde? Myslíte si, že retro talenty by byly vhodnější jinam? Pojďme vědět!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *