Náhodně: Dokonce i Suda51 hraje o víkendu Super Mario 3D World + Bowser Fury

Nintendo

Byl to vzrušující víkend pro mnoho majitelů Nintendo Switch s prvním letošním velkým vydáním Super Mario 3D World + Fury Bowser nyní dostupný.

Nejsme jediní fanoušci, kteří si hru užili. Včera Goichi Suda, alias „Suda 51“ (a nadcházející exkluzivní manažer Switch No More Heroes III) Sdílejte následující tweet ukazující jeho vlastní verzi hry a oba nové Super Mario amiibo.

Spousta odpovědí byla překvapena, když zjistila, že v určitých oblastech si můžete amiibo koupit samostatně, a také si povšimněte, jak je nová doplňková hra na přední straně japonské verze označována jako ‚Svět vztekuMísto hněvu vozu.

Tento tweet samozřejmě vedl také k mnoha otázkám ohledně No More Heroes III. Zatímco Suda na žádný z těchto komentářů neodpověděl, jak si možná pamatujete, Zápas byl loni odložen na rok 2021.

V té době bylo vysvětleno, jak pandemie ovlivnila plán vývoje hry, takže týmu nezbylo nic jiného, ​​než odložit vydání. Stále nejsou k dispozici žádné informace o tom, kdy přesně dorazí letos.

Kromě Suda51 hrál tento víkend Bowser (omlouvám se, prezident Nintendo of America) během hry o Nový přepínač s tématem Super Mario.

Hrali jste v posledních několika dnech sami Super Mario 3D World + Bowser’s Fury? Těšíte se na návrat Travis Touchdown v No More Heroes III? Zanechat komentář níže.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *