Náhled: Stockport County vs Crewe Alexandra – předpověď, týmové zprávy, sestavy

Sports Mole hodnotí pondělní zápas druhé ligy mezi Stockport County a Crewe Alexandra, včetně předpovědí, týmových zpráv a možných sestav.

Okres Stockport Když budou hostit, znovu si vyzvednou svou kampaň League Two Vrána Alexandra V Edgeley Park na Boxing Day.

Obě strany, které v zemi zaznamenaly mrazivé teploty, odkládají své poslední dva zápasy, což znamená, že když se oba týmy setkají v pondělí odpoledne, dojde k případu, kdo se dostane z bloků rychleji.


Náhled zápasu

© Reuters

Přestože mistrovství světa nezastavilo akce na úrovni druhé ligy, Stockport dostal v posledních dvou týdnech zimní přestávku kvůli zamrzlým hřištím, které se během chladného počasí v Anglii staly normou.

Dave ChallinorManažerova strana byla krátkodobě v dobré formě, než byly zápasy proti Rochdale a Gillingham odvolány, což mělo za následek žalostné rozebrání Hartlepool United 5-0 v hrabství Durham před zápasem. William Collar Treble strana porazila Charlton Athletic z League One ve druhém kole FA Cupu.

Pokud se na to znovu podíváte, forma Stockportu pokulhává, tým prohrál pouze jednou v posledních sedmi zápasech druhé ligy, což je rekord, který ho vynesl na 13. místo v tabulce ligy.

Vzhledem k tomu, že klub je poprvé ve fotbalové lize od sezóny 2010-11, daří se Hatters pozoruhodně dobře s náskokem 14 bodů na 23. Colchester United – a troufám si říct, že jen pět z pozic v play-off. ..

V Edgeley Parku to vypadá slibně a s Walsallem, který bude příští měsíc bojovat ve třetím kole FA Cupu, by Challinorovi muži mohli v roce 2023 udělat vážné vlny na několika frontách.

Stejně jako Stockport, i Crewe vidělo, že ligové víkendy po sobě jdou do mrazu a do tohoto víkendu míří s cílem vyhnout se třem porážkám za sebou ve všech soutěžích.

READ  Německo uzavřelo rakouské a české hranice, když vzrostly obavy z COVID-19

Úder pro tým League One Barnsley na konci listopadu ukončil letošní sezónu Crewe v FA Cupu, což bylo zklamání následované těsnou ligovou porážkou od Newport County na hřišti Alexandra.

Lee BellSide se v tomto střetnutí ujal vedení ze zdvořilosti Lachlan BrookeDruhý v sezóně, ale hostitelé ten den nedokázali udržet žádné body Ofrandi ZenzalaPozdní stávka zajistila, že velšští návštěvníci byli omezeni.

Po ukončení minulé sezóny ze třetí ligy se okamžitý návrat do první ligy zdá být velmi nepravděpodobný, pokud bude Alexandrina nedůslednost pokračovat, protože klubu se zatím v této sezóně podařilo zaznamenat po sobě jdoucí vítězství pouze dvakrát.

Stockport County League druhá forma:

Formulář Stockport County (všechny soutěže):

Crewe Alexandra League má dvě formy:

Forma Crewe Alexandra (všechny soutěže):


Novinky týmu

Anthony Sarcevic z Stockport County reaguje na své spoluhráče poté, co minul pokutový kop při penaltovém rozstřelu 23. srpna 2022 © Reuters

Šéf Stockportu Challinor připustil, že 19denní pauza mezi zápasy byla dobrá, aby umožnila zraněným členům týmu vrátit se zpět. Anthony Sarsevich K dispozici pro výběr proti Crewe, když ještě před týdnem nemusel být v akci.

Veslav Garros Minulý týden trénoval poté, co si brankář při říjnové výhře nad Salford City přivodil zranění, ale Challinor se mohl rozhodnout veterána ponechat. Ben Hinchliffe mezi tyčemi, když 21letý Čech nabíral kondici.

dělo Joe Hussey Během zápasu FA Cupu proti Charltonu utrpěl těžké modřiny a před návratem do akce prvního týmu je denně ošetřován.

Crewe bude v pondělí také bez defenzivně laděného hráče Luke Offord Jeho jednozápasový trest vyústil v jeho pátou žlutou kartu v sezóně proti Newportu naposledy, to znamená Billy Sass Davis Pravděpodobně bude partnerem Rodney McDonald Uprostřed obranné řady Crewe.

Bellův mladý tým těžil z dlouhého odpočinku a před tímto zápasem nebyly hlášeny žádné nové obavy o zranění, nicméně se očekává, že Crewe bude v lednovém přestupovém období stále zaneprázdněno poté, co předtím během fanouškovské akce potvrdilo finanční podporu od vlastnictví klubu. týden.

READ  Expert „Na obzoru“ učinil zásadní nové tvrzení ohledně nabídky útočníka West Hamu

Stockport County možná základní sestava:
Hinchliffe. Wright, Horsvall, Johnson; Southam-Hales, Collar, Croasdale, Hippolyte, Rydel; Woottone, Madden

Crewe Alexandra možná základní sestava:
Okonkwo. Mellor, SAS Davies, McDonald, Williams; Colquitt, Owakoye, Thomas, Brock; Pojď, Sambo


SM texty zelené pozadí

Říkáme: Stockport County 2-0 Crewe Alexandra

Stockport je po obdivuhodném přizpůsobení se životu ve druhé lize v dobré pozici a má útočný talent na to, aby odebral soupeřům hry na této úrovni.

Crewe bude po dvou týdnech bez fotbalu svěží a připravené na pořádný boj, ale domácí slavili s vyprodaným Edgley Parkem, který měl v pondělí stačit na získání všech tří bodů.

Chcete-li analyzovat data pro nejpravděpodobnější výsledky, skóre a další pro tento zápas, klikněte sem.


Nejlepší tip

Náš odborný mentor spolupracuje v Sports.com V tomto utkání očekávají více než 1,5 gólu. klikněte zde Chcete-li zjistit, co dalšího od této hry očekávat, a získat další osvědčené fotbalové tipy.Více než 1,5: data


ID: 502653: 1false2false3false: QQ:: z db desktop: LenBod: collect14417:

Náhledy e-mailem

Pro získání klikněte sem Krtek sportovceDenní e-mail s náhledy a předpovědi pro každou hlavní hru!


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *