Náhled sázky: Top 5 předpovědí pro sobotní kvalifikaci mistrovství světa

Super Eagles se drží za ruce, protože výhra v Tangeru je posune o jeden bod k postupu do play off.

Přímá konfrontace vyznívá ve prospěch největší země západní Afriky, s jedinou prohrou v devíti předchozích setkáních a jednou remízou.

Od začátku kvalifikace nevstřelila Nigérie v žádném zápase více než tři góly, a protože obrácený zápas v Lagosu se odrážel ve výhře 2:0, mohou sázející očekávat podobný výsledek.

Předpovědi: Nigérie 1-3 góly

Rovníková Guinea – Tunisko

Carthage Eagles míří do tohoto zápasu v Malabu na čele skupiny C, tři body před svými soupeři.

Vyhnout se porážce bude minimální, protože zajistí, že do závěrečného kola skupinových zápasů nastoupí se zdravým gólovým rozdílem.

Všechny až na jednu z předchozích šesti konfrontací mezi Tuniskem a Rovníkovou Guineou měly dva nebo více gólů a zdály se být dalším možným sobotním výsledkem.

Tip: více než 1,5 gólu

glaukom Při vstupu do tohoto zápasu se budou cítit pohodlně, protože čelí nejnižší pozici a nejnižší pozici ve své skupině.

S pouhými třemi body hrají Kazaši o hrdost. Ale pro Francouze by domácí výhra zajistila automatické kotvení v Kataru na příští rok.

Vzhledem k tomu, že se neočekává, že by Kazachstán způsobil Francii žádné problémy, je velká šance, že domácí tým udrží čisté konto, stejně jako to udělali v opačném zápase na hřišti Nur-Sultan v březnu.

Předpověď: čisté konto pro Francii

Stejně jako Kazachstán hraje Bělorusko na hrdost a je také na konci své skupiny bez šance na kvalifikaci.

Rob Page vypadá dobře na vítězství, protože si užívá 14-zápasovou sérii bez porážky (W10 D4), která běží do listopadu 2018. Udrželi 11 čistých kont a to je něco, co se pravděpodobně bude opakovat.

Předpověď: Wales čisté konto

Černá Hora vs Nizozemsko

Kvalifikační naděje Brave Falcons byly zmařeny poté, co minule prohráli s Norskem. Stále však mohou usilovat o třetí místo ve skupině G, což bude jejich nejlepší umístění ve třetí kvalifikační sérii mistrovství světa v řadě.

Nizozemský tým vede průběžné pořadí s 19 body, pouhé dva body za Norskem nebo druhým místem. Proto je potřeba vyhrát, abyste se vyhnuli umístění v play-off, což by znamenalo, že šance na kvalifikaci budou hazardem a možná znovu vynecháte, jako se to stalo v roce 2018.

Pokud by člověk musel jít do opačného zápasu, kde Nizozemci vyhráli 4:0, mělo to být další snadné vítězství, zvláště s dobře připraveným Memphisem Depayem, který je s devíti góly na prvním místě seznamu střelců. V každé kvalifikaci vstřelil minimálně dva góly a zopakovat to v Podgorici jsou dobré peníze.

Předpověď: Memphis Depay dá gól

Conley je vášnivý spisovatel o sportu, politice a zdraví. Jeho články se objevily na Goal.com, Opera News a Vanguard News. Je držitelem BA a MA v mezinárodních vztazích a je advokátem pro lidi s hydrocefalem a jinými neurologickými onemocněními.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *