Náhled: Polsko vs. Nizozemsko – předpovědi, týmové zprávy, sestavy

Sports Mole hodnotí čtvrteční zápas Ligy národů mezi Polskem a Nizozemskem, včetně předpovědí, týmových zpráv a možných sestav.

Holandsko Budou se těšit, že budou o krok blíž k rezervaci svého místa Liga národů UEFA Semifinále, kdy cestují do Varšavy, aby se střetli Polsko ve svém čtvrtečním předposledním zápase ve 4. skupině divize A.

Zatímco domácí vyhráli pouze čtyři z posledních 10 domácích zápasů, pomerančové jsou neporaženi v každém z posledních sedmi zápasů na silnici ve všech soutěžích.


Náhled zápasu

© Reuters

Poté, co zahájili svou kampaň v Lize národů červnovým domácím vítězstvím 2:1 nad Walesem, Polsko od té doby nasbíralo pouze jeden z devíti dostupných bodů.

Venkovní remíza 2:2 proti Nizozemsku padla mezi dvě porážky s Belgií, včetně skvělé výhry 6:1 v Bruselu.

Czeslav Michenewicz, který od ledna vede národní tým, vidí jeho tým ve skupině třetí místo ve skupině se čtyřmi body ze stejného počtu zápasů, ale Belgie a Nizozemsko postoupily o tři a šest bodů, takže i jejich šance na umístění jsou turnaj doma. Příliš malý vršek.

Jako jeden z 13 evropských národů, kteří se do Kataru vydají koncem tohoto roku na mistrovství světa, Polsko využije své poslední dva zápasy Ligy národů k přípravě na své druhé vystoupení v řadě na největší fotbalové scéně.

Svěřenci Mitchenwiche se ve zmíněném výsledku před třemi měsíci proti Nizozemsku ujali dvoubrankového vedení díky zásahům Aston Villy. mate hotovost a Neapol Petr Zelenskýale oranžová rychle zareagovala, aby obnovila paritu Davy Classen A Denzel Dumfries Před Memphis Depay V 91. minutě neproměnil pokutový kop.

Čtvrteční vítězství Polska zajistí, že zůstane v nejvyšší soutěži a minimálně o zápas vyrovná svůj bodový součet z poslední kampaně Ligy národů.

Nizozemec Stephen Bergwijn slaví 26. března 2022 se svými spoluhráči svůj první gól© Reuters

READ  Arsenal, Man United, Roma, Villarreal do semifinále Evropské ligy

Nizozemsko má silnou pozici, aby si zajistilo první místo ve skupině D v první divizi a postoupilo do semifinále Ligy národů poté, co vyhrálo tři zápasy a v jednom z prvních čtyř zápasů remizovalo.

Působivá výhra 4:1 s bývalou světovou jedničkou Belgií začala svou kariéru ve velkém stylu, ale od té doby mají za úkol pracovat na dalších sedmi nashromážděných bodech.

Obě strany remizovaly 2:2 s Polskem, Louis van GalTým madridisty pozoruhodně urval tři body v domácích i venkovních zápasech proti Walesu.

Vítěz v 94. minutě od Wout Weghorst Po pouhých dvou minutách vyhrál venku v Cardiffu 2:1 Reese Norrington Davies Myslel si, že remízou urval bod pro Wales, než výhra Memphise Depaye v 93. minutě pomohla oranžovému týmu k dramatické domácí výhře 3:2, jen o minutu později. Gareth Bale Adel Wells z penalty.

Nizozemsko má aktuálně 13 zápasů bez porážky, které se datují od června loňského roku, kdy ve vyřazovacích kolech Eura 2020 prohrálo 2:0 s Českou republikou.

Van Gaal a jeho spoluhráči si budou jisti, že prodlouží tuto sérii a zarezervují si místo v posledních čtyřech zápasech Ligy národů, protože také nebyli poraženi v posledních 10 zápasech proti Polsku, včetně šesti výher a čtyř remíz. Jejich poslední porážka byla proti Polsku v květnu 1979, kdy prohráli venku 2:0 v kvalifikaci mistrovství Evropy.

Formát Polské ligy národů:

Model Polska (všechny soutěže):

Formát nizozemské ligy národů:

Nizozemský formát (všechny soutěže):


Novinky týmu

Liverpoolský Virgil van Dijk ukazuje na fanoušky po zápase v srpnu 2022© Reuters

Polsko bude bez pravého obránce Mate Kacha kvůli zranění, s Bartoš Berezinský Očekává se, že začne jako výsledek, zatímco Jacob Keiyur – Kdo debutoval v reprezentaci proti Nizozemsku v obráceném zápase – může si udržet své místo ve středu obrany s 96 zápasy plný glik.

READ  Kanaďan Shapovalov se kvalifikoval do druhého kola mužů na turnaji Madrid Open

Michniewicz se mohl vrátit do rozestavení 4-2-3-1 poté, co při své poslední porážce proti Belgii použil systém 5-3-2. Carol Linettiová Skupina nahrazující raněné Jacek Goralsky Ve středu zálohy.

hvězdný útočník Robert LewandowskiOčekává se, že povede sérii a může poskytnout podporu v křídelním útoku, který od léta, kdy se připojil k Barceloně, nastřílel již 11 gólů v pouhých osmi zápasech. Přemysla Frankovského A Nikola Záloský.

Pokud jde o Nizozemsko, Van Gaal bude muset provést dvě změny v základní sestavě Hans Hatebor A Noah Lang Nebyli vybráni do jeho 25členného týmu.

Buď Dumfries nebo Devin Rench Byl jmenován, aby nahradil Hateboera na pravém obránci, zatímco on je záložník Stephen Burgess Mohl by nahradit Langeho hvězdou PSV Eindhoven Cody Jackbo Přesun na druhou frontu spolu s Memphisem Depayem.

Virgil van Dijk Očekává se, že začne u středu zadní trojky, s Matisse de Ligt A Stephen de Frege Nejpravděpodobnějšími kandidáty se k němu v obraně připojí Manchester United Tyrrell Malacia Za silný celoklubový start může být odměněn výchozí pozicí na levém beku Daly Blend.

Možná základní sestava pro Polsko:
Chisney. Bereszynski, Bednarek, Kiwior, Reca; Krechowiak, Linnity; Frankowski, Zelenský, Záloský; Lewandowski

Potenciální holandská sestava:
silicenu. de Ligt, Van Dyck, de Vrij; Dumfries, Berghese, Coopminers, F.D. Young, Malacia; Jacko, Memphis


SM slova zelené pozadí

Říkáme: Polsko 1-2 Holandsko

Obě strany si při svém posledním střetnutí před třemi měsíci způsobily problémy a další těsná rivalita se očekává ve čtvrtek.

Polsko si představí své šance s Lewandowskim ve vedení série, ale vidíme, že Nizozemsko si zajistilo hubené vítězství, které by mohlo stačit k potvrzení jejich místa v semifinále Ligy národů, pokud Belgie neporazí Wales.

Chcete-li analyzovat data pro nejpravděpodobnější výsledky, skóre a další pro tento zápas, klikněte sem.

READ  Caleb Surratt je první, kdo opakuje titul Terra Cotta Invitational

Nejlepší tip

Naši odborní poradci jsou partnerem v Sporita.com V tomto utkání očekávají méně než 3,5 gólu. klikněte zde Zjistěte, co dalšího můžete od této hry očekávat a další osvědčené fotbalové tipy.Pod 3.5: Data


ID:495017:1false2false3false:QQ::from db-desktop: LenBod: collect14032:

Náhledy e-mailem

Pro získání klikněte sem sportovní krtekDenní e-mail s náhledy a předpovědi pro každou hlavní hru!


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.