Náhled: Maďarsko vs Česká republika – předpověď, týmové novinky, sestavy

Náhled: Maďarsko vs Česká republika – předpověď, týmové novinky, sestavy

Sports Mole recenzuje nedělní přátelský zápas mezi Maďarskem a Českou republikou, včetně předpovědí, týmových zpráv a možných sestav.

Maďarsko A Česká republika Tým si dá pauzu od kvalifikace o Euro 2024, když se v neděli střetne v přátelském utkání v Budapešti.

Zatímco hosté ve čtvrtek prožili frustrující noc proti Albánii, Maďarsko pokračovalo ve své renesanci působivým vítězstvím v Srbsku.


Náhled zápasu

© Reuters

Před střetnutím v Bělehradě panoval dojem, že Maďarsko je slabší tým, přestože ve 13 zápasech prohrálo s Itálií jen dvakrát.

Marco Rossi Nedávno v červnu také viděl jeho remízu v Černé Hoře na 0:0, ale Maďarsko se shromáždilo, aby si připsalo pravděpodobně zásadní vítězství v jejich snaze dosáhnout na Euro 2024.

Přestože Maďarsko zaostávalo po brzkém vlastním gólu, v poločase vedlo střelami mimo pokutové území. Barnabáš Varga A Willie Urban.

Po porážce Srbska ve druhém poločase se Maďaři ocitli v čele skupiny G, pět bodů za třetím místem.

Zbývající pouze čtyři zápasy a Maďarsko je ve velmi silné pozici, než se 14. října utká se Srbskem.

Český hráč Václav Černej slaví svůj první gól s Jakubem Brabcem a jeho spoluhráči 7. září 2023© Reuters

Ve stejnou noc, kdy Maďarsko přidalo do své skupiny další působivé vítězství, zažila Česká republika šokovou remízu 1:1 s Albánií.

Přestože Česká republika již není tak silná jako kdysi, byla velká očekávání, že podkope rostoucí důvěru Albánie ve skupinu E.

Místo vyrovnání v 66. minutě Nadim Bajrami Albánie se držela na bod od svých hostitelů a lídrů, přičemž první čtyři týmy dělily v polovině fáze pouhé tři body.

zatímco Jaroslav ŠilhavýBrazilská reprezentace neprohrála už v pěti zápasech za sebou, a kvalifikace do finále v příštím roce tedy není vůbec zaručena, protože ještě neodcestovala do Polska a Albánie.

Maďarský národní tým (všechny soutěže):

Formát ČR (všechny soutěže):

READ  Obhájce titulu Finsko zvítězil ve světové sérii s USA 2: 1 Buffalo Sports

Novinky týmu

Trenér Maďarska Marco Rossi 7. září 2023© Reuters

Rossi téměř jistě využije příležitosti ke změnám ve svém maďarském kádru Attila Musi A Gabor Szalai Oba usilují o debut na středním obránci.

Zsolt Kalmar Může být přiveden do středu zálohy, možná za cenu Adam Nagyzatímco Dominik Szoboszlai Může být odsunut na lavičku, aby povolil Kryštof Horváth Aby získal svou první čepici.

Brankář Patrik Demjen Je dalším potenciálním nováčkem mezi tyčemi, s Martin Adam Pravděpodobně dostane šanci dopředu.

Silhavý mohl v Česku odpočívat řada svých zkušených hvězd Vladimír Koval A Tomáš Souček Mezi těmi, kteří umí sedět na lavičce.

Přestože v týmu nejsou žádní neznámí členové, David Zima, Michal Sadlík A Adam Halozek Všichni jsou to hráči, kteří by mohli být ve frontě na připojení k týmu.

Možná sestava Maďarska:
Demjin. J. Salai, Mosi, Lange; Nigo, Styles, Kalmar, Kerkez; Salai, Horváth; Adame

Základní sestava české reprezentace:
Stanic. Craigie, Zima, Holz; Masopust, M. sadelec, kraal, provod; Černý, Hlošek, Cvvankara


SM texty zelené pozadí

Říkáme: Maďarsko 2-1 Česká republika

Vzhledem k tomu, že oba týmy pravděpodobně nastoupí s různými základními jedenáctkami, je tento zápas těžký. I když však Maďarsko v tuto chvíli postrádá sílu do hloubky, aby jej posunulo na další úroveň, podporujeme některá jejich nepříliš hvězdná jména, aby předstoupili před své příznivce.

Chcete-li analyzovat data o nejpravděpodobnějších skóre, skóre a dalších pro tento zápas, klikněte sem.


Nejdůležitější tip

Naši odborní partneři v Sporita.com V tomto utkání očekávají méně než 3,5 gólu. klikněte zde Chcete-li zjistit, co dalšího od této hry očekávat, a získat více osvědčených fotbalových tipů.Pod 3.5: DataID:523539:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect11766:

Náhled e-mailem

Pro získání klikněte sem Atletický krtekDenní e-mail s náhledy a předpovědi pro každou hlavní hru!


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *