Na Sesame Street, Elmo dostane štěně (Awesome Cue) | zábava

Grover Elmo varuje, že když se přiblížíte ke psovi, pohybujte se tiše a nechte jej cítit hřbet vaší ruky. „Takhle vás psi poznávají. Nebo, řekněme, váš nos,“ říká Grover.

Potom si mlhavé příšery uvědomí, že štěně je bez domova. Rozhodli se, že místní veletrh domácích mazlíčků je ideálním místem k nalezení nového domova pro ni. „Najdeme ti domov, jaký si zasloužíš, malé štěňátko,“ říká Grover. Pár také pojmenoval psa po společenském tanci, protože to je to, co miluje.

Po cestě Cookie Monster dává dobroty svému psu a Abby Cadabby ji čistí v kouzelné bublinkové lázni („Bylo zábavné se zašpinit / teď křičet, aby to uklidil“). Písně složil Paul Buckley.

Když našel galerii mazlíčků prázdnou, Elmo dospěl k realizaci. „Elmo ví, kde by Tango mohl být doma,“ říká. „Kde?“ Zeptá se Grover. Elmo odpovídá: “S Elmem.” Nejprve ale potřebuje povolení rodičů. Elmo slibuje, že bude krmit, hrát, koupat se a brát Tango na procházky. „Nepotřebujeme veletrh / Vědět, že jsme„ skvělý manžel “,“ zpívá. Zpráva: Nechť tě láska vezme.

Tango bude stále štěně – stejně jako Elmo bude vždy 3 a půl roku starý, ale Wilson Stallings řekl, že její budoucnost jako opakující se postava je jasná, a to i při možnosti jednoho dne hrát.

„Prozatím jsme se opravdu soustředili na vztah mezi ní a Elmem, když se seznámí se všemi zbývajícími postavami na„ Sezame. “Ale pokud nám budou vyprávět příběhy a vzdělávací důvody, tak pravděpodobně se podíváme na to, jak proměnit Tango ve speciální sérii.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *