Muži z České republiky a Finska se utkají ve finále U19 WFC 2021

Finsko a Česká republika se utkají ve finále mistrovství světa mužů ve florbale 2021 mužů 2021. Švédsko a Švýcarsko budou bojovat o bronz.

Protože včera skončila skupinová fáze, dnes je čas na play-off, semifinále a zápasy o první umístění. Slovensko a Polsko vyhrály play-off, kde budou zítra hrát o 7. místo, zatímco Estonsko a Dánsko budou hrát o 9. místo. Lotyšsko porazilo Německo 8: 1 a Slovinsko skončilo na 11. místě s rozhodujícím vítězstvím nad Rakouskem. Zápas nakonec rozhodl penaltový rozstřel a konečné skóre 7: 6 pro Slovinsko. V zápase o 13-15 míst vyhrálo Maďarsko 15: 4 proti Itálii a šampionát ukončilo výhrou. Konečné umístění maďarského týmu závisí na zítřejším zápase mezi Belgií a Itálií.

Obě semifinále byla velmi těsná. Semifinále mezi Švédskem a Českou republikou se nejprve prodlužovalo a poté následovalo penaltové střílení. Hlavními hráči českého týmu jsou brankáři Thomas Jerco A Modage Howlus, Vítěz v bodě určení. Ve druhém semifinále si Finsko od začátku vedlo o gól, ale Švýcarsko bylo blízko až do poslední minuty. Konečné skóre ve Finsku bylo 3: 1 a vstupenka na mužské finále U19 WFC.

Kompletní rozpis zápasů

Sledujte událost na různých kanálech:

Oficiální webové stránky: u19wfc2021.com

Facebook U19 WFC: www.facebook.com/U19WFC
Instagram UFC WFC: www.instagram.com/u19wfc
U19 WFC Twitter: twitter.com/U19WFC
IFF Facebook: www.facebook.com/IFF.Floorball
IFF Instagram: www.instagram.com/iff_floorball
Cvrlikání: twitter.com/IFF_Floorball
Fotky: www.flickr.com/photos/IFF_Floorball (Uveďte jméno fotografa + IFF U19 WFC)
Hashtagy: #u19wfc #florbal #JourneyBegins

IFF Events U19 WFC Mobile Application

Získejte všechny výsledky, statistiky, zprávy a zápasy naživo naživo na svém zařízení iOS nebo Android prostřednictvím aplikace IFF Events. Hádejte výsledky U19 WFC, sbírejte body a získejte novou hůl od UNIHOC. K dispozici v aplikaci Obchod s aplikacemi & Hry Google

Živé vysílání, hlavní body a rozhovory IFF kanál YouTube.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *