Muži se vydávají za vojáky v okrese Franklin

Policie Penn State v okrese Franklin uvedla, že se snaží identifikovat dva imitátory a vyšetřovatelé uvedli, že falešní vojáci šli v pondělí ráno do domu na Anthony Highway v Guilfordu a falešně se označili za rezidentní vojáky. Muži tvrdili, že nový zákon vyžaduje, aby lidé informovali policii, pokud mají nějaké střelné zbraně, a podle vyšetřovatelů falešná policie odešla, když obyvatel požádal o čísla odznaků, a falešní vojáci jsou popisováni jako bílí muži jiného než hispánského původu . 30 let. Oba muži měli na sobě šedé obleky a krátké vlasy. Státní policie uvedla, že řídila černý Dodge Magnum s koly pro vymáhání práva a tónovanými okny, a kdokoli, kdo má informace o nehodě, je požádán, aby se obrátil na státní policii na čísle 717-264-5161.

Pensylvánská státní policie v okrese Franklin uvedla, že se snaží identifikovat dva lidi vydávající se za vojáky.

Vyšetřovatelé uvedli, že falešní vojáci šli v pondělí ráno do domu na Anthony Highway ve městě Guilford a falešně se označili za rezidentní vojáky. Muži tvrdili, že existuje nový zákon, který vyžaduje, aby lidé informovali policii, pokud mají nějaké střelné zbraně.

Podle vyšetřovatelů falešná policie odešla, když obyvatel požádal o čísla odznaků.

Falešní vojáci jsou popisováni jako nehispánští bílí muži kolem 30 let. Oba muži měli na sobě šedé obleky a krátké vlasy. Státní policie uvedla, že řídila černý Dodge Magnum s koly pro vymáhání práva a tónovanými okny.

Každý, kdo má informace o nehodě, je povinen kontaktovat státní policii na čísle 717-264-5161.

READ  Den války mezi Izraelem a Hamasem 54: Spojené státy usilují o další přestávky, aby osvobodily rukojmí | Izraelské zprávy

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *