Může extrémní pravice ve Francii porazit „bobry“? Starosta ukazuje, jak

Mas LaRue měl vždy pravdu.

Zklamaní a unavení současným stavem však Talos, stejně jako mnoho dalších, loni poprvé hlasovali pro krajní pravici, přičemž čerpali ze zaměření pana Aliota na hygienu a kriminalitu a tvrdili, že jejich domov byl rozbit dvakrát.

Přestože byl Talao spokojen s výkonem starosty, řekl, že se příští rok v prezidentské soutěži připojí k Al Saddovi proti krajní pravici a bude hlasovat pro Macrona. Ale slečna Talao nyní uvažuje o hlasování pro paní Le Penovou.

„Dala si do vína vodu,“ řekla paní Talao a dodala, že Macron „nebyl dostatečně tvrdý“.

Elliottovo oponent v letech 2014 a 2020, středopravý politik jménem Jean-Marc Pujol, loboval více za pravici v neúspěšném pokusu odvrátit krajní pravici. Zvýšil počet policistů a podle Perpignana dosáhl nejvyššího počtu obyvatel na hlavu ve všech velkých francouzských městech Vládní údaje.

Zdá se však, že mnoho z jeho hlavních příznivců více věří krajní pravici o zločinu a zůstává přeběhnuto, zatímco mnoho levicových bobrů si stěžovalo, že byli ignorováni, a odmítli se znovu podílet na stavbě přehrad, uvedl Anis Langevin, který zastupoval . Zelení a socialisté ve volbách starosty v roce 2020.

Dodala: „Řekli nám: V roce 2022, pokud jde o záležitost mezi Macronem a Le Penovou, to už neudělám.“

Pan Leiburg, profesor politologie, uvedl, že pan Aliot také získal konzervativní voliče s vysokými příjmy přijetím hlavního ekonomického poselství – stejné strategie, jakou paní Le Penová přijala.

READ  Biden oznámil novou vojenskou pomoc Ukrajině ve výši 1 miliardy dolarů

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *