Muž z Leedsu United dává fotbalovým fanouškům UEFA Euro 2020 hodnotu za peníze, týmový kolega Wyatt ve třetím kole možná náhradní kartu

DOBRÁ HODNOTA - Calvin Phillips z Leedsu United získal devět bodů ve fantasy fotbalovém zápase UEFA Euro 2020 díky tomu, že v prvních dvou zápasech hrál za Anglii a pomohl vítězi Raheema Sterlinga proti Chorvatsku.  Obrázek: Kouzelník
DOBRÁ HODNOTA – Calvin Phillips z Leedsu United získal devět bodů ve fantasy fotbalovém zápase UEFA Euro 2020 díky tomu, že v prvních dvou zápasech hrál za Anglii a pomohl vítězi Raheema Sterlinga proti Chorvatsku. Obrázek: Kouzelník

Anglický záložník stojí 5 mil. EUR, jen aby ho zahrnul do vaší fantastické stránky, a díky jeho dosavadním devíti bodům představuje dobrou hodnotu pro sedm procent hráčů, kteří ho vyzvedli.

Pouze italské hvězdy Manuel Locatelli (3,1), Domenico Berardi (2) a ukrajinský mistr Andriy Yarmolenko (2,1) se umístily výše než Philips, pokud jde o body na milion eur.

Muž z Leedsu má čtyři body za každou minutu úvodních dvou zápasů Anglie proti Chorvatsku a Skotsku, spolu se dvěma čistými kontami.

Účast K zpravodaji Leeds United

zprávy Prořízněte hluk

Byla to asistence Raheema Sterlinga, který zvítězil proti Chorvatsku, v hodnotě tří bodů, a opravdu odměnil ty, kteří věřili v hráče, který je znám spíše svou obrannou prací než posledním třetím úspěchem.

Phillips je doposud pátým nejlepším hráčem Anglie a nejúspěšnějším ze sedmi zástupců Leedsu na turnaji.

Jani Alewski je druhým nejoblíbenějším bílým hráčem ve hře. Ofenzivní povaha obránce Severní Makedonie a status trestu pravděpodobně stojí za jeho zahrnutím tří procent hráčů Fantasy.

Alewski, jeden z pouhých devíti obránců v prvních dvou kolech zápasu, vzal pět bodů z porážky 2: 1 na Ukrajinu, když nedokázal skórovat v úvodní prohře s Rakouskem 3: 1. Připustil tři góly a jeho žlutá karta zrušila dva body z hraní na 90 minut.

Ale proti Ukrajině byly minutové body za připuštění dvou branek a chybějící pokutový kop vyrovnány, když odskočil z pokutového kopu.

I když jistě zahájí skupinové finále, vypadají Alewskiho šance na zisk bodů proti vysoce favorizovanému Nizozemsku mizivě, i když se vedoucí skupiny C již dostali do posledních 16 a mohli se na zítřejší zápas se Severní Makedonií střídat

Matthews Klich zatím stojí za dva body. On hrál 85 minut v polské překvapení porážky 2: 1 proti Slovensku a 55 minut při remíze 1: 1 se Španělskem, přestože v tomto zápase dostal žlutou kartu. Záložník se přiblížil k brance a dlouhým dosahem prořízl horní část břevna.

Polsko musí porazit Švédsko, aby mělo jakoukoli šanci na postup, a je pravděpodobné, že se Clic znovu objeví, což z něj dělá skvělou volbu pro hráče, kteří dávají skromnou cenu 6,5 mil. €, svou kreativitu v poslední třetině a hrozbu, kterou nese na cíl.

Kapitán Leedsu Liam Cooper, který stál 4,5 mil. EUR, získal jeden bod díky svému 90minutovému běhu při nešťastné porážce Skotska 2: 0 v úvodním zápase s Českou republikou.

Cooper byl obětován v příštím zápase skotským trenérem Stevem Clarkem a opět v základní formě Kieran Tierney byl zpět v základní sestavě a čelil Anglii remízou 0: 0.

Zdá se pravděpodobné, že bílý záložník bude znovu chybět, když Skotsko čelí Chorvatsku v zápase finálové skupiny, který musí vyhrát. Potřeba útoku dělá z Tierneyho dobrou sázku na začátek, pokud Clarke drží tři vzadu.

Tři z hráčů Leedsu se zatím neobjevili v eurech.

Tyler Roberts [€6m] Snaží se dostat se na stranu Roba Page před útočníka Kiefera Moora a útočícího záložníka Aarona Ramseyho. Wales se dnes setkává s Itálií, ale vědí, že dosáhli posledních 16 bez ohledu na výsledek. S ohledem na to existuje šance, že Page věci osvěží a uklidní hráče, což Itálie pravděpodobně udělá, takže by mohl mít šanci útočník Leedsu debutovat na turnaji.

Robin Koch [ €4.5m] Pravděpodobně to bude znovu chybět, když Německo bude čelit Maďarsku, vzhledem k tomu, jak těsná je v současnosti skupina F, „skupina smrti“. Joachim Loew zůstal u tří obránců, kteří zahájili porážku 1: 0 s Francií a poté zajistili vítězství 4: 2 nad Portugalskem.

Španěl Diego Llorente [€4.5m] Před začátkem turnaje čelil většímu dramatu, než tomu bylo od té doby. Byl vyřazen z týmu kvůli pozitivnímu testu Covid-19, ale poté mu řada negativních testů umožnila připojit se ke skupině Luise Enriqueho.

Jedno procento hráčů, kteří si vybrali obránce Leedsu, ještě nezískalo svůj bonus a Španělsko musí ve středu porazit Slovensko, aby se kvalifikovalo do posledních 16, takže Enrique pravděpodobně neprovede drastické změny.

READ  Pokrytí hlavní události ESPN Airs 2020 na WSOP

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *