Muž z Leedsu United dává fotbalovým fanouškům UEFA Euro 2020 hodnotu za peníze, týmový kolega Wyatt ve třetím kole možná náhradní kartu

DOBRÁ HODNOTA - Calvin Phillips z Leedsu United získal devět bodů ve fantasy fotbalovém zápase UEFA Euro 2020 díky tomu, že v prvních dvou zápasech hrál za Anglii a pomohl vítězi Raheema Sterlinga proti Chorvatsku.  Obrázek: Kouzelník
DOBRÁ HODNOTA – Calvin Phillips z Leedsu United získal devět bodů ve fantasy fotbalovém zápase UEFA Euro 2020 díky tomu, že v prvních dvou zápasech hrál za Anglii a pomohl vítězi Raheema Sterlinga proti Chorvatsku. Obrázek: Kouzelník

Anglický záložník stojí 5 mil. EUR, jen aby ho zahrnul do vaší fantastické stránky, a díky jeho dosavadním devíti bodům představuje dobrou hodnotu pro sedm procent hráčů, kteří ho vyzvedli.

Pouze italské hvězdy Manuel Locatelli (3,1), Domenico Berardi (2) a ukrajinský mistr Andriy Yarmolenko (2,1) se umístily výše než Philips, pokud jde o body na milion eur.

Muž z Leedsu má čtyři body za každou minutu úvodních dvou zápasů Anglie proti Chorvatsku a Skotsku, spolu se dvěma čistými kontami.

Účast K zpravodaji Leeds United

zprávy Prořízněte hluk

Byla to asistence Raheema Sterlinga, který zvítězil proti Chorvatsku, v hodnotě tří bodů, a opravdu odměnil ty, kteří věřili v hráče, který je znám spíše svou obrannou prací než posledním třetím úspěchem.

Phillips je doposud pátým nejlepším hráčem Anglie a nejúspěšnějším ze sedmi zástupců Leedsu na turnaji.

Jani Alewski je druhým nejoblíbenějším bílým hráčem ve hře. Ofenzivní povaha obránce Severní Makedonie a status trestu pravděpodobně stojí za jeho zahrnutím tří procent hráčů Fantasy.

Alewski, jeden z pouhých devíti obránců v prvních dvou kolech zápasu, vzal pět bodů z porážky 2: 1 na Ukrajinu, když nedokázal skórovat v úvodní prohře s Rakouskem 3: 1. Připustil tři góly a jeho žlutá karta zrušila dva body z hraní na 90 minut.

Ale proti Ukrajině byly minutové body za připuštění dvou branek a chybějící pokutový kop vyrovnány, když odskočil z pokutového kopu.

Matthews Klich zatím stojí za dva body. On hrál 85 minut v polské překvapení porážky 2: 1 proti Slovensku a 55 minut při remíze 1: 1 se Španělskem, přestože v tomto zápase dostal žlutou kartu. Záložník se přiblížil k brance a dlouhým dosahem prořízl horní část břevna.

Polsko musí porazit Švédsko, aby mělo jakoukoli šanci na postup, a je pravděpodobné, že se Clic znovu objeví, což z něj dělá skvělou volbu pro hráče, kteří dávají skromnou cenu 6,5 mil. €, svou kreativitu v poslední třetině a hrozbu, kterou nese na cíl.

Kapitán Leedsu Liam Cooper, který stál 4,5 mil. EUR, získal jeden bod díky svému 90minutovému běhu při nešťastné porážce Skotska 2: 0 v úvodním zápase s Českou republikou.

Cooper byl obětován v příštím zápase skotským trenérem Stevem Clarkem a opět v základní formě Kieran Tierney byl zpět v základní sestavě a čelil Anglii remízou 0: 0.

Zdá se pravděpodobné, že bílý záložník bude znovu chybět, když Skotsko čelí Chorvatsku v zápase finálové skupiny, který musí vyhrát. Potřeba útoku dělá z Tierneyho dobrou sázku na začátek, pokud Clarke drží tři vzadu.

Tři z hráčů Leedsu se zatím neobjevili v eurech.

Tyler Roberts [€6m] Snaží se dostat se na stranu Roba Page před útočníka Kiefera Moora a útočícího záložníka Aarona Ramseyho. Wales se dnes setkává s Itálií, ale vědí, že dosáhli posledních 16 bez ohledu na výsledek. S ohledem na to existuje šance, že Page věci osvěží a uklidní hráče, což Itálie pravděpodobně udělá, takže by mohl mít šanci útočník Leedsu debutovat na turnaji.

Španěl Diego Llorente [€4.5m] Před začátkem turnaje čelil většímu dramatu, než tomu bylo od té doby. Byl vyřazen z týmu kvůli pozitivnímu testu Covid-19, ale poté mu řada negativních testů umožnila připojit se ke skupině Luise Enriqueho.

Jedno procento hráčů, kteří si vybrali obránce Leedsu, ještě nezískalo svůj bonus a Španělsko musí ve středu porazit Slovensko, aby se kvalifikovalo do posledních 16, takže Enrique pravděpodobně neprovede drastické změny.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *