Muž z Iowy je šokován poté, co obdržel účet za vodu ve výši 3000 dolarů

Muž z Iowy je šokován poté, co obdržel účet za vodu ve výši 3000 dolarů

Když dorazí účty, všichni se trochu roztřeseme. Náklady na energii se sezóna od sezóny mění, což má za následek čas od času vyšší účty za plyn a elektřinu. Ale jeden docela konzistentní účet je váš účet za vodu. Sem tam by to mohlo jít nahoru nebo dolů o pár dolarů na základě spotřeby vody. Ale muž z Iowy byl ohromen, když dostal svůj účet za vodu za měsíc prosinec…na 3000 dolarů.

Ten chlap je Dan Trerotola z Des Moines. Zprávy KWWL Za vodu platil asi 180 dolarů měsíčně, dokud mu nezavolali z vodního oddělení Des Moines a upozornili ho, že má na cestě mnohem vyšší účet. Netřeba dodávat, že to nebyl dárek k svátku, který očekával. KWWL Říká, že Trerotola věnovala malou pozornost svým účtům za vodu za posledních 19 měsíců, když dorazili. Ukazuje se, že by to mělo být. Chybělo mu jedno klíčové slovo. uznání.

KWWL uvádějící, že na účtu je vytištěno slovo „Vděčení“ spolu s další větou, která žádá Trerotolu, aby zavolala opravu. Proč nezavolal? Protože jeho odhadovaný účet byl téměř stejný jako u běžné vody. Měl podezření, že někde v jeho trojici mohlo dojít k úniku informací, ale nikdy ho nenapadlo, že by to mělo za následek obrovský účet. KWWL Uvádí, že rozbitý měřič v jeho domě nezaznamenal zvýšenou spotřebu, dokud nebyl minulý měsíc opraven.

Úředníci vodního oddělení Des Moines Řekněte KWWL V současné době přijímá diskreční faktury přibližně 5 000 zákazníků. To je pětinásobek obvyklého počtu. Kvůli COVID bylo obtížné provádět opravy měřidel a kvůli problémům s dodavatelským řetězcem získat náhradní díly. Dept. Water i Trerotola navrhují udělat jednu jednoduchou věc. Přečtěte si pozorně svůj účet!

ABC z Iowy

Vím, že Iowa nemusí být nejoblíbenějším státem k návštěvě, ale stále máme co nabídnout! Pomocí bezpočtu článků, webových stránek, seznamů a map jsme sestavili seznam některých z nejlepších a největších událostí, míst a atrakcí v Iowě pomocí každého písmene abecedy (což nebylo snadné)! Bohužel jsme nemohli zahrnout všechna skvělá místa ve státě (nedostatek písmen!), ale tady je Iowa ABC:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *