Muž obviněný z vraždy americké modelky v Thane v České republice

Muž obviněn ze zabití americké modelky v Thane v České republice | Soubor fotografie

Policejní tým Mira Byandar-Vasai Virar (MBVV) úspěšně dokončil deportaci Vipula Manubaie Patela z hlavního města Prahy, který se měl v roce 2003 podílet na vraždě americké modelky Leony Svitersky. Čtyřčlenný tým vedený DCP (Zóna I) Amit Kale a vrchní policejní inspektor Sanjay Hazare zadržel viníky a v pátek přistál v Bombaji. Po vydání Red Corner Notice proti Patelovi jej 26. listopadu 2021 zadržel Národní ústřední úřad pro vyšetřování (NCB) v České republice pro podezření z účasti na vraždě. NKM v Praze je součástí Národního policejního rámce.

Zvláštní výbor policie MBVV pod dohledem komisaře Sadananda Tatea byl v kontaktu s Interpolem, CBI a ministerstvem zahraničních věcí, aby zajistil hladký proces deportace Patela před 8. soudním smírčím soudem (první třída). Soud, samá sobota. Swedersky zemřel 7. února 2003, krátce po přistání na letišti v Bombaji na dálnici Mumbai-Ahmedabad v Kashimira. Vyšetřování odhalilo, že Desai se spikl s Patelem a dvěma dalšími, aby zavraždili Švýcarsko, aby využil výhod své pojistky s vysokou hodnotou. Oba byli za zločin zatčeni, ale v září 2003 byli propuštěni samotným Sessions Court. Osvobozující příkaz byl napaden u Nejvyššího soudu v Bombaji, který vydal příkaz bez kauce a oznámení o zatčení podezřelého.

(Chcete-li získat náš e-papír na WhatsApp denně, prosím Klikněte zde. Chcete-li to dostat do telegramu, prosím Klikněte zde. Umožňujeme vám sdílet papíry ve formátu PDF na WhatsApp a dalších stránkách sociálních médií.)


READ  QB Quinn přichází do Frisell Usti Nad Labem Blades

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.