MultiVersus Open Beta Patch Nerfs Taz, Batman a Iron Giant

MultiVersus Open Beta Patch Nerfs Taz, Batman a Iron Giant

Postavu Taze vytrhl z Looney Tunes někdo mimo obrazovku.

Snímek obrazovky: WB hry / Kotaku

MultiVersusWB Games odpověděli Super Smash Bros.Dnes jsem vstoupil do otevřené beta verze s novou hratelnou postavou Realistický basketbalový hráč LeBron James A Sada změn rovnováhy.

zatímco MultiVersus Aktualizace se zaměřuje na několik postav, jejichž nejdůležitější úpravy byly uloženy Looney Tunes rep tasmánský démon (nebo zkráceně taz). Taz byla síla, se kterou je třeba během uzavřené bety počítat, s některými Srovnání Jeho tornádo nástroj pro podobné nástroje vyrobené Kirby Padouch Meta Knight byl ve dnech velmi dominantní Souboj Super Smash Bros.

„Naším plánem je posunout Tornado do zpomalení v příštím patchi,“ poznamenává patch. „Hurikán je Tazův charakteristický tah, takže jej chceme zachovat jako jeden z jeho nejsilnějších útoků, přičemž cooldown jej využívá záměrněji. Tyto kontrakce sníží Tazovu sílu, zejména na vyšších úrovních hry, takže počítejte s nějakými silnými pohyby. druhý se pohybuje ve své skupině.V blízké budoucnosti“.

WB hry

Mezitím Taz’s Tornado zaznamenalo mírné snížení poškození, stejně jako snížení doby trvání a zranění.

Mezi další změny v dnešní aktualizaci patří zvýšení cooldownu u speciálního Batman Batarang a několik oprav chyb pro Iron Giant (Odstraňte jej prosím úplně), zhubnout pro Scooby Doo detektivka Velma Dinkleyová. Velma je další postava, která je také zvažována Mezi nejlepší v MultiVersustakže v budoucnu pravděpodobně zaznamenáte podstatnější změny.

Níže je kompletní rozpis MultiVersus revize:

Bat-man

 • Neutrální útok vzduch/země: Cooldown na Batarang byl zvýšen z 13 na 14 sekund. Batarangovo zajetí se vrací na 11,55 sekundy z 11:05. To znamená, že minimální doba mezi hody Batarang je 2,45 sekundy z 1,95 sekundy.
 • Zpomalení vyzvednutí Batman Batarang vytvořilo velmi malá okna, kde Batarang nehrál. Tato změna by měla způsobit, že Batmanovi oponenti budou mít větší okno mezi útoky Batarang, aby získali výhodu.
 • Oprava chyby: Specifické pro vzduch/země: Opravena chyba, kdy vás Grapple občas odstřelil z mapy.

králičí blecha

 • letecký útok: Spouštěcí okno se zvětšilo o 2 okna a aktivní okno se zmenšilo o 2 okna
 • Udělal to hit box, takže Bugs Bunny zasáhl téměř všechno kolem něj. Díky tomu by se vzduch měl lépe ovládat.

železný obr

 • Oprava chyby: letecký útok: Už nelze kombinovat totéž
 • Oprava chyby: speciální vzduch/země: Už nemůže zasáhnout protivníky a opakovaně je navždy uzamknout na místě
 • Oprava chyby: Letecký útok: Už nemůže opakovaně zasáhnout protivníky

Stevenův vesmír

 • Neutrální útok: Vykopne soupeře ven a pryč, aby zabránil nekonečnému útoku způsobenému výměnou vzdušného a neutrálního útoku.

taz

 • Oprava chyby: Opravena chyba, která bránila Tazovi provádět jakékoli letecké útoky, jakmile dosáhl svého vzdušného limitu.
 • Speciální strana vzduch/země: Pokud sledujete Early Access, Taz’s Tornado dominuje jeho znakové sadě a nabízí jemnou kontrolu znalostí pro nové hráče. Doufáme, že snížením jeho účinnosti zlepšíme správnost a opakování jeho hraní a přivedeme hru do zdravějšího stavu pro nové hráče.
 • Snížení doby trvání hurikánu a extra trvání získané předáním spojence.
 • Odstraňte jeden z několika úderů hurikánu.
 • Snižte počet zastavení pro všechny údery v hurikánu.
 • Poslední úder hurikánu byl snížen z 1375 na 1275.
 • Prozatím máme v plánu posunout Tornádo do zpomalení v nadcházející korekci. Tornádo je Tazův typický tah, takže jej chceme zachovat jako jeden z jeho nejsilnějších útoků, uklidňující diktuje úmyslné použití. Tyto kontrakce sníží Tazovu sílu, zejména na vyšších úrovních hry, takže v blízké budoucnosti očekávejte nějaké silné tahy pro ostatní tahy v jeho skupině. Děkujeme vám za trpělivost a budeme i nadále hodnotit výkon Taz.

film

 • Hmotnost: snížena ze 70 na 63
 • Z naší strany došlo k nedopatření, že Velma je jednou z nejtěžších postav ve hře. Tato změna by měla více odpovídat místu, které jsme si původně představovali.

MultiVersus Aktuálně v otevřené beta verzi pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Epic Games Store.

READ  Vývojářskou beta verzi Apple si můžete stáhnout a nainstalovat zdarma právě teď

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *