Multiplatformní měření televizní sledovanosti od Czech Republic Nielsen Atmosphere

Asociace televizních organizací (ATO) České republiky oznámila dohodu se společností Nielsen Atmosphere na měření sledovanosti televizních kanálů napříč platformami v zemi.

Pětiletá smlouva poběží v letech 2023-27 a Nielsen díky ní nabídne komplexní řešení měření sledovanosti TV v České republice, přičemž zákazníci budou dostávat data měření sledovanosti z HbbTV na televizních přijímačích, počítačích, chytrých telefonech a chytrých televizorech.

Jedná se o rozšíření vztahu mezi Nielsen Atmosphere a ATO, který existuje posledních 20 let.

Vlasta Roškotová, výkonná ředitelka ATO, uvedla: „Přístup Nielsen Atmosphere, který garantuje, že program měření TV v České republice nebude v příštích pěti letech zablokován, zůstal v době podpisu nezměněn. dohoda, ale bude se i nadále vyvíjet v rámci naší spolupráce v souladu s novými trendy a inovacemi. Mezinárodně je program již na vysoké úrovni a to je něco, na čem chceme stavět a zlepšovat to.

Teresa Simeková, výkonná ředitelka Nielsen Atmosphere, řekla: „Vážíme si důvěry, kterou do nás ATO vložila, a jsem přesvědčena, že kvalita našich výsledků bude každých pět let podporovat inovativní a proaktivní přístup k programu. Naše dobrá spolupráce do budoucna. Rád bych také poděkoval našemu týmu NAD, jehož odbornost a odbornost, dynamický přístup a nadšení byly hnací silou projektu.

READ  West Ham & Czech Republic Link

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.