Moyes z West Hamu netrpělivě očekává zprávy českých investorů

LONDÝN: Manažer West Ham United David Moyes řekl, že netrpělivě očekává zprávy o proveditelnosti investice do českého miliardářského klubu a zaměří se na udržení letmého startu svého týmu do sezony.

Vítězství klubu v derby nad Tottenhamem Hotspur o minulém víkendu ho vyneslo na čtvrté místo v Premier League a dostalo se do poslední osmičky středečním vítězstvím nad Manchesterem City v ligové trofeji nL1N2RN385.

West Ham vyhrál své první tři zápasy v Evropské lize, poprvé se představil v kontinentální lize (kromě kvalifikace) od roku 2006 a dostal povolení rozšířit londýnský stadion, aby se stal druhým nejschopnějším v Anglii.

Zprávy v médiích spojují Daniela Credinského s potenciální investicí do West Hamu a fanoušci klubu, který strávil většinu poslední dekády v přesilovce, nyní plně důvěřují.

West Ham odmítl komentovat zprávy z tohoto týdne, že se snaží koupit 27procentní podíl v klubu Kredinsky.

Moyes, ve svém druhém působení v klubu před nedělní návštěvou Premier League Aston Villa, byl dotázán, zda ví něco o Credinského nabídce.

„Stejné fámy, jaké máte vy. Nevím nic víc, než víte. Ale zdá se, že se něco děje, ano,“ řekl novinářům bývalý šéf Evertonu a Manchesteru United.

Moyes si bude muset hodně půjčit, aby proměnil West Ham v klub.

Moyes řekl, že jeho tým nebyl v této sezóně poražen ve všech soutěžích a v klubu s velkým potenciálem se nyní vytvořil „faktor pocitu“.

„Když jsem přišel, myslel jsem si, že West Ham by měl vybudovat lepší tým a rozšířit tým,“ řekl.

„Potřebujeme se stát lepším týmem a věřím, že jsou lidé mimo hřiště, kteří hledají způsoby, jak udělat z West Hamu lepší fotbalový klub.“

„Ale mým úkolem v tuto chvíli je dát týmu do pořádku. Nemohu vám říct o jiných věcech. Těším se na to, jak jen můžete.“

READ  Náhled: Švýcarsko vs Česká republika - Předpověď, týmové zprávy, sestavy

Zatímco postup do čtvrtfinále Ligového poháru dává fanouškům naději na některé z dlouho očekávaných stříbrných příborů, Moyes řekl, že stát se náročným klubem poblíž vrcholu Premier League je velmi cenným úspěchem.

„Když jste pohárovým týmem, můžete získat dobré remízy a najít způsob, jak vyhrát. Takže existují způsoby, jak vyhrát trofej. Vždy jsem cítil, že být dobrým ligovým týmem je vždy na prvním místě,“ řekl. .

„Příštím zápasem je zápas Premier League proti Aston Ville, což je největší priorita.“

(Zpráva Martina Hermana; střih Kena Ferrise)

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.