MotoGP 22: Průvodce nastavením Brno

MotoGP 22 je oficiální hra sezóny MotoGP 2022. I když však hra přichází s plnohodnotným kalendářem pro letošní rok, obsahuje další obsah. Patří sem historické okruhy jako je Brno v České republice.

Brno MotoGP 22 je součástí sezóny 2009 díky inovativnímu systému devíti odvětví. Brno je od roku 2020 mimo kalendář kvůli finančním problémům a obavám o bezpečnost na okruhu.

Volba editora: Logitech G923 Racing Wheel

Toto je jedno z nejkrásnějších a nejnáročnějších kol v motocyklových závodech Grand Prix!

Pneumatiky

Brno má slušné trakční zóny, ale nijak zvlášť netrhá pneumatiky. Rohy nejsou příliš rychlé, ale mnohé nejsou příliš rychlé.

Proto jsme zjistili, že nejlepší jsou přední a zadní média uprostřed vozovky.

Suspenze

Přední odpružení musí být kombinací vysokého a nízkého nastavení pro dobrý kompromis mezi stabilitou a reakcí řízení. Přední část by měla být v předpětí 2 a kyvná vidlice by měla být v prodloužení 2.

Tvrdost přední pružiny je optimalizována na 4. Konečně, komprese kyvné vidlice je nejlepší na 4 a hladina oleje na 5.

Zadní odpružení by mělo být celkově vyšší, aby se zvýšila stabilita. Předpětí je na 4 a konektor kyvného ramene na 3. Stahování i vysouvání tlumiče je ve 4.

Nakonec by tvrdost pružiny měla být 7.

Geometrie vozidla

Geometrie vašeho vozidla je lepší na středních hodnotách, ale výjimkou je sklon hlavy řízení, který je nejlepší na 7 pro větší stabilitu.

4. kolo je nejlepší kolem, délka kyvné vidlice je 4. Lopatka řízení je vynikající na úrovni 3.

Způsob přenosu

V České republice by převodové poměry měly být nižší pro nižší převodové stupně a vyšší pro vyšší převodové stupně. To poskytne vyšší rychlost a umožní lepší zrychlení z pomalejších zatáček.

READ  Nejistota českých voleb ve funkci prezidenta spěchala do nemocnice

Výsledný poměr 5 na kluzné spojce 1, která napomáhá stabilitě motorky, je výborný.

Brzdový systém

Čechov nemá moc velkých brzdných zón, ale tady potřebujete výkonné brzdy.

Zjistili jsme, že 340 mm výška vpředu a 220 mm hmotnost vzadu jsou nejlepší, protože poskytují dobrou brzdnou sílu při zachování dobré teploty.

ECU

Při zatáčení kolem Brna musíte zrychlit, dlouhé a široké zatáčky to vyžadují. Proto by měla být kontrola trakce na 4 a brzdění motorem na 5, což pomáhá snižovat rychlost v zatáčkách.

I přes jízdu na horské dráze se sem stále dostanete pomocí 3 kolového anti. To vše lze upravit v cestě pomocí HUD v pravé dolní části obrazovky.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.