Monaco postoupilo do play-off Ligy mistrů po rasové řadě ve Spartě Praha

V pondělním prohlášení Sparta uvedla, že byli „hluboce zarmouceni nehodou“ během jejich prohry v první noze 2: 0, když Chwamini byl po vstřelení úvodního zápasu v české metropoli předmětem opičího jásotu.

Po silných zkušenostech z první etapy v Praze byl 21letý hráč opět v základní sestavě Monaka a v prvním poločase získal žlutou kartu, než Gelson Martins a Aleksander Golovin poskytli straně knížectví pohodlné vedení hodina. .

David Moberg-Carlson uzavřel rozdíl pro návštěvníky, zbývá méně než čtvrt hodiny, než Soufiane Diop umístí Monako do 180 minut od skupinové fáze Ligy mistrů.

17. srpna se Monako utká se Šachtarem Doněck 17. srpna před návratem o týden později. Ukrajinci včera večer porazili Genk 2: 1, aby dokončili své souhrnné vítězství 4: 2.

„Prošli jsme první zkouškou. Nebylo to tak jednoduché,“ řekl kouč Monaka Niko Kovac.

„(Šachtar) bude silným soupeřem, zvyklým na Ligu mistrů, oblíbenou v našem zápase,“ dodal.

Jinde PSV Eindhoven hranil na první noze Mitjelland 4: 0, aby si zajistil play-off proti dvojnásobným šampionům Benfice, kteří nad oběma nohami snadno porazili Spartak Moskva 3: 0, a v úterní výhře 2: 0 Joao Mario skóroval. .

Malmo porazilo skotské šampiony Rangers 2: 1 a dosáhlo komplexního vítězství 4: 2, zatímco řecký šampion Olympiacos prohrál 4: 1 na penalty s bulharským Ludogorec.