Molick přiznává, že Barty chyběl v BJK Cupu

Australská kapitánka Alicia Molik přiznala, že její tým zmeškal Ash Party při jejich statečné snaze vyhrát Billie Jean King Cup, ale organizátoři doufají, že udělají nové změny v rozvrhu, aby viděli světovou jedničku a další hvězdy soutěžit ve finále příštího roku.

Pokud bude Barty příští rok na palubě, Molek je přesvědčen, že zkušenosti náhradníků, jako je Storm Sanders, kteří v Praze předvedli působivý výkon a vedli svůj nečekaný postup do semifinále, pomohou utvářet australský premiérový tým do budoucna.

V sobotu před vítězstvím Ruska v poháru 2021 bylo oznámeno, že obnovené finále Fed Cupu v příštím roce se uskuteční týden po letošním ročníku – od 8. do 13. listopadu – protože organizátoři uvedli, že pracují s ženským turné. Aby se mohlo zúčastnit více starších hráčů.

Mnoho z nejlepších hráčů, včetně trojky nejlepších na světě – Barty a Arina Sabalenkové z Běloruska a Karolina Plíšková z České republiky – nehrálo, protože byl tak blízko finále WTA, které končí ve středu v Mexiku.

Barty už byl odhodlaný vrátit se do Austrálie po úspěšné, ale maratonské sezóně.

V sobotu si Austrálie zajistila remízu doma proti Slovensku v kvalifikaci BJK Cup 2022, k velké radosti Molika a australské dvojky Alicie Molikové, kteří oba přiznali, že jim chybí hlasová podpora, kterou měli v Perthu v Perthu. 2019 finále.

Molekův tým bude muset vyhrát zápas 15. až 16. dubna, aby se znovu kvalifikoval do finále na zatím nejmenovaném místě, ale zatím není známo, zda bude Barty k dispozici pro účast v play off.

„Mezi námi jako týmem jsme moc spojení neměli a lhal bych, kdybych řekl, že nám Ash tolik nechyběl,“ přiznal Molek.

„Ale zároveň si myslím, že mít mladý tým znamená, že každý musí být zodpovědný a vystupovat, a to vás naučí spoustu věcí.

READ  Babišova kritika byla oponována poradní skupinou ministerstva

„Pro mladé hráče to bylo důležité, aby měli pocit zodpovědnosti za svůj tým a zemi a aby naplnili potřebu skutečného pokroku.

„Můj tým během týdne podával celý týden úžasný výkon. Jsem velmi hrdý.“

Losování kvalifikací 2022 (nejprve majitelé domů)

Austrálie vs Slovensko

Francie vs Itálie

Spojené státy vs Ukrajina

Česká republika versus Velká Británie

Bělorusko vs Belgie

Kazachstán vs Německo

Kanada vs Lotyšsko

Holandsko vs Španělsko

Polsko v Rumunsku

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.